Karnım cok yumuşak ne tarafa yatsam düşüyor.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan Karnım cok yumuşak ne tarafa yatsam düşüyor. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,382 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnım cok yumuşak ne tarafa yatsam düşüyor.
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar göbeğim daha yatsam saha düşüyor sola yatsam sola düşüyor sanki bebek tek bi tarafta gibi top gibi yuvarlaniyor sanki neden acaba bilen var mı o yüzden saga sola döndüğümde açıyor bişeyle destek vermem gerekiyor ki göbeğim düşmesin yukarıda dursun sizde hiç öyle oldu mu?

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar göbeğim daha yatsam saha düşüyor sola yatsam sola düşüyor sanki bebek tek bi tarafta gibi top gibi yuvarlaniyor sanki neden acaba bilen var mı o yüzden saga sola döndüğümde açıyor bişeyle destek vermem gerekiyor ki göbeğim düşmesin yukarıda dursun sizde hiç öyle oldu mu?
Bende kilolu bir hamişim benimde göbeğim oldugundan çok daha büyük o yüzden sağa sola devriliyor ama bebek tek tarfta özellikle sırt üstü yattigimda elime geliyor artık. Göbeğiniz büyükse belki o yüzdendir

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Bende kilolu bir hamişim benimde göbeğim oldugundan çok daha büyük o yüzden sağa sola devriliyor ama bebek tek tarfta özellikle sırt üstü yattigimda elime geliyor artık. Göbeğiniz büyükse belki o yüzdendir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben çok zayıfım normalde 4 aylık olucak 1 hafta var ama hiç sanırsınız ben hamile değilim zaten göbeğim açık bi şekilde farkettim onu da

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
CAnm normaldede göbeğin varmı ki

B

Bbb

Guest
Hamile değilken de benim öyleydi yine öyle 🤣 bende fazla deri sarkması var zaten etim bıngıl bıngıl birazda şişmanım sağa dönüyorum bebek sağda sola dönüyorum solda sırt üstü yatınca aşağıda oluyor 🤣 sen anlatınca birden kendi vücudumu gördüm 2 sn önce hüngür hüngür ağlıyordum kendi vücudumu görünce gerçeklerle yüzleştim resmen gülme aldı beni. Allah sna da evladına da uzun ömür versin 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar