Karnımdaki çizginin sebebi nedir.

• Konbuyu başlatan sinem yvz
  • Toplam 27 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sinem yvz tarafından oluşturulan Karnımdaki çizginin sebebi nedir. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,544 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnımdaki çizginin sebebi nedir.
Konbuyu başlatan sinem yvz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bende de var o çizgi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cizgi gobege kadar sa kiz gobelten yukari uzuyorsa erkek diyolar😃
Canım benim bebeğimin cinsiyeti erkek ve ilk gebeliğim karnımda çizgi az hafif varla yok arası oda aşağıda göbeğe kadar gelmemiş bile bence cinsiyetle alakası yok ya 😂♥️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
🤔🤔🤔hep kocakari muhabbetleri bosver😂😂😂😂
😂😂Aynn valla . Ben aşırı tuzlu ve ekşi şeyler yiyordum bu gebeliğimde gerçi hala da yiyom bana tutturdular ekşi yiyorsan kızdır. Tatlı yiyorsan da erkek. Eşimin teyzesi bana diyor ne demişler biliyormusun
"Ye ekşiyi doğur Ayşe'yi
Ye tatlıyı doğur Hakkı'yı " demişler diyor
Allah'ım Gülme krizine girdim resmen hepsi saçma sapan muhabbetler 😂😂😁

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
😂😂Aynn valla . Ben aşırı tuzlu ve ekşi şeyler yiyordum bu gebeliğimde gerçi hala da yiyom bana tutturdular ekşi yiyorsan kızdır. Tatlı yiyorsan da erkek. Eşimin teyzesi bana diyor ne demişler biliyormusun
"Ye ekşiyi doğur Ayşe'yi
Ye tatlıyı doğur Hakkı'yı " demişler diyor
Allah'ım Gülme krizine girdim resmen hepsi saçma sapan muhabbetler 😂😂😁
Ya banada dondurma yeme bebek üşür, acı yeme bebeğe gider acı diyorlar. Ben pek inanmam böyle seyelere hatta dondurma konusunu duyunca çok gülmüştum eltim çok sacmaliyo dedim 😬 ama düşünmeden de edemiyorum ya doğruysa diye acı da çok seviyorum abartmadan yiyorum valla siz ne düşünüyorsunuz 🤔

Tüm sayfalar yüklendi.