Karnimin bi tarafj boşluk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan Karnimin bi tarafj boşluk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 550 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnimin bi tarafj boşluk
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar 29+2 haftalık hamileyim göğsümun sağ alt tarifi karın boşluk sol tarafı dolu boşluk yok ama o saĞ tarafım boşluk olan yer çok yanımı yakıyor neden acaba? bi de çocuk bu bi kaç gündür doğru düzgün hiç hareket etmiyor normal midir yeni doktora gittim bisey demedi iyi yada kötü diye ama yine de tedirhinlesiyor insan.

Ayşenur 12

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar 29+2 haftalık hamileyim göğsümun sağ alt tarifi karın boşluk sol tarafı dolu boşluk yok ama o saĞ tarafım boşluk olan yer çok yanımı yakıyor neden acaba? bi de çocuk bu bi kaç gündür doğru düzgün hiç hareket etmiyor normal midir yeni doktora gittim bisey demedi iyi yada kötü diye ama yine de tedirhinlesiyor insan.
Nasıl doktor ya o insan iyi der bnmde öyle cnm aynı haftadayiz bnmki de aynı seninki gibi doktor iyi dedi normalmiş korkma 😌

Ayşenur 12

Kayıtlı Üye
rank
Inşallah ama çok sıkıntım oluyor geceleri bi de bugün tetanoz aşısı oldum mahvetti sinirden ağlıyorum ya kolum zaten acıyor belim çok kötü ağrıyor kafayı yiyorum
Beni de mahf etmişti ama ikinci doz Allah'tan ilki gibi ağitmadi parol iç ebe ağrın olursa parol iç demişti bide cnm günlük mutlaka sade soda iç iyi geliyo sırt ve kasik ağrısına

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bebek toplanmıştır yüksek ihtimal bi tarafta büyüdükçe baskı yapar yeri daralıyor ya

Tüm sayfalar yüklendi.