Sorum var Karnın aşağı düşmesi ve ya bebeyin doğum kanalına girmesi ultrasonda görülmü?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İdris bebek 🤗 tarafından oluşturulan Karnın aşağı düşmesi ve ya bebeyin doğum kanalına girmesi ultrasonda görülmü? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,592 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnın aşağı düşmesi ve ya bebeyin doğum kanalına girmesi ultrasonda görülmü?
Konbuyu başlatan İdris bebek 🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

İdris bebek 🤗

Kayıtlı Üye
rank
Ultrasonda görülür tabi kuzum
Teçekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

37 haftalık oldum ben ☺️☺️
Ne mutlu😇geri sayım başlamış

Ben de 35+6 yim bugun 2 gun once kontrldr bebek baş aşagi dönmüş yerini bulmuş dedi dr. Göbeğimde aşağı düştü hissdyrm gorenlerde oyle soyluyor
Ne güzel canım.kaçıncı hamileliyjn?

Ben de 35+6 yim bugun 2 gun once kontrldr bebek baş aşagi dönmüş yerini bulmuş dedi dr. Göbeğimde aşağı düştü hissdyrm gorenlerde oyle soyluyor
İnşaallah canım sağ salamat 🙏 mən Bakıda qalmıram Rusiyada yaşıyıram canım
😊qürbetde qalmaq çətin deyil ki?çoxdan qalırsan yəqin.sağ salamat azad ol canım

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Teçekkür ederim

Çətindi canım 🥰 sevdiklərindən uzağda olursan hər şeydən uzağ ama belə yoldaşım yanımda olmağı hər şeyə dəyər mənim üçün özümü belə təssəli edirəm belə arada gedib gəlirəm uje 3ilə yaxındıda getmirəm Azərbaycana görək havağ gedəcəm ta hələki getməyim qalıb 1ildə 🥴cox sağol bacı sizidə inşaAllah Allah dardan qurtarsın 🤲🙏🥰♥️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Teçekkür ederim

Rica ederim kuzum

İdris bebek 🤗

Kayıtlı Üye
rank
Çətindi canım 🥰 sevdiklərindən uzağda olursan hər şeydən uzağ ama belə yoldaşım yanımda olmağı hər şeyə dəyər mənim üçün özümü belə təssəli edirəm belə arada gedib gəlirəm uje 3ilə yaxındıda getmirəm Azərbaycana görək havağ gedəcəm ta hələki getməyim qalıb 1ildə 🥴cox sağol bacı sizidə inşaAllah Allah dardan qurtarsın 🤲🙏🥰♥️
Hə Vallah boş təsəlli deyil ki.həyat yoldaşın yanında əsas odu.nə var ki bakıda😏azdan çoxdan məlumatın var hər şey eyni hətta günü günnən daha da pis.ama orda da hər şey ürey açan deyil.nə bilime həyatdıda yaşıyırıq

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Hə Vallah boş təsəlli deyil ki.həyat yoldaşın yanında əsas odu.nə var ki bakıda😏azdan çoxdan məlumatın var hər şey eyni hətta günü günnən daha da pis.ama orda da hər şey ürey açan deyil.nə bilime həyatdıda yaşıyırıq
Elədi bacı düz deyirsən həyat yoldaşından ayrı qalmaq başqadı ayrı qalanda dura bilmirəm hec hədsiz bağlanmışam isdədiyim adamlarla da hər gün danışıram görürəm birdən düzdü adama qürbətlik gəlir məsələn bir yığıncağ toy nişan olanda ayrı düşəndə deyir keşgə orda olaydın oda sonra deyirəm yox 😅😅 düz deyirsən bacı elə hər iki tərəfdə qarışıqlıqdı Allah özü kömək olsun sən deyən kimi həyatdı də yaşayırıq bu günümüzə cox şükür

İdris bebek 🤗

Kayıtlı Üye
rank
Elədi bacı düz deyirsən həyat yoldaşından ayrı qalmaq başqadı ayrı qalanda dura bilmirəm hec hədsiz bağlanmışam isdədiyim adamlarla da hər gün danışıram görürəm birdən düzdü adama qürbətlik gəlir məsələn bir yığıncağ toy nişan olanda ayrı düşəndə deyir keşgə orda olaydın oda sonra deyirəm yox 😅😅 düz deyirsən bacı elə hər iki tərəfdə qarışıqlıqdı Allah özü kömək olsun sən deyən kimi həyatdı də yaşayırıq bu günümüzə cox şükür
Amin bacı Amin🤲İnşAllahki hər şey yaxşı olar.olacağa nə çarə.hansı havanı çalsalar məcbur ona oynuyuruq🤦‍♀️ağa deyir sür dərəyə deməli ki sür dərəyə

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar