Karnin cok buyuk olmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuana tarafından oluşturulan Karnin cok buyuk olmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 664 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnin cok buyuk olmasi
Konbuyu başlatan Tuana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuana

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 34 haftalik hamileyim bu 4.cocugum ucunde karnim fazla buyumediydi bunda asiri buyuk gecen hafta kontrolla gittim 2 kiloya yakin dedi doktor bebege kizimda 3.800 gr yakin dogdu bu kadar degildi sizce normalmi kadin doktorum hersy yolunda diyo

Son düzenleme:

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 34 haftalik hamileyim bu 4.cocugum ucunde karnim fazla buyumediydi bunda asiri buyuk gecen hafta kontrolla gittim 2 kiloya yakin dedi doktor bebege kizimda 3.800 gr yakin dogdu bu kadar degildi sizce normalmi kadin doktorum hersy yolunda diyo
Normal canm sorun olsa söylerdi doktor bnmde 2. İlkine göre büyüktü biraz

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Normal her hamilelik ayni olmuyor kizimda karnim cok büyüktü bunda top kadar bisey😃

Huzurrr

Kayıtlı Üye
rank
Benmde 4.çocuğum olacak nasipse ama her hamilelik ayni değil cnm doktorn normal karsilyrsa sorun olmaz insalh sağ salim kucagina al insalh🤲

Tüm sayfalar yüklendi.