Karnın küçük olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan Karnın küçük olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,420 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Karnın küçük olması
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nehir♥️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 22+4 gebeyim. Karnım yok denecek kadar az. Tesettürlü olduğum için de pek görünmüyor kıyafetten. Akşam bir programa katıldık hamile olduğumu biliyorlardı. Ne kadarlık oldu falan diye sordular söyledim bende. Aa hiç karnın yok falan dediler belli bile değil hamile olduğun dediler. İnsan hamile psikolojisinde üzülüyor ister istemez. 🥺 Benim karnım ne zaman büyüyecek kimi 23 den sonra bir gör diyor kimi 30 da diyor
Moralini hiç bozma ben de hastaneye gittiğimde karnı dümdüz olan görümcemi hamile sanmışlardı bende 21 haftalıktım sanki değilmişin gibi bende çok üzüldüm ama baya toparladım bolca beslendim hertürden besin almaya çalıştım 54 kilodan 50 ye düşmüştüm geri aldım 58kiloya kadar sende takma 🥰inşallah yavaş yavaş çıkıcak zaten

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
O sıkıntı bende de var herkes bişi söylüyor hamile pantolonu giyiyorum ustunede bol şeyler giyiyorum vay efendim karnın çok küçük şöyle böyle diyorlar akılları sıra bebek gelismedi diyecekler ama alakası yok doktor sağlıklı dedi ise kimseye aldırma
Evet doktor bana da sağlıklı dedi detaylı yaptırdım sorun çıkmadı şükür🤲 sağ sağlim kucağımıza alalım inşallah canım

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Bugun benimkide tam tersi neden oldu bilmiyorum 37 haftalik olduk dun belliydi bugun belli degil niye ki acaba boyle olan oluyo mu normalindede pek belli olmaz ic karnim genismis ayindan kucuk duruyo karnim bugun iyice küçüldü

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 22+4 gebeyim. Karnım yok denecek kadar az. Tesettürlü olduğum için de pek görünmüyor kıyafetten. Akşam bir programa katıldık hamile olduğumu biliyorlardı. Ne kadarlık oldu falan diye sordular söyledim bende. Aa hiç karnın yok falan dediler belli bile değil hamile olduğun dediler. İnsan hamile psikolojisinde üzülüyor ister istemez. 🥺 Benim karnım ne zaman büyüyecek kimi 23 den sonra bir gör diyor kimi 30 da diyor
Benimki cok gec cikti 30dan sonra diyebilirim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kız ne takıyorsun benim 13.haftadan beri büyüyor maşallah bende tesettürlüyüm saklayamıyorum benimde pek çıkmaz son aylar çıkar diye hayal ediyordum zayıfım çünkü ama öyle olmadı top gibi mecbur yelek falan giyip duruyorum misafirlikte 😅 yani bebeğinin durumu iyiyse sende değişim olmamasıda güzrl bişey aslında

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
canım önceliğin bebeğin olsun. hamileliğin rahat geçiyorsa ve bebeğin sağlıklıysa gerisine hiç takılma. karnın çıkmış çıkmamış yok belli değilmiş vs... elalem hep bir şey der. adı üstünde el. doğumdan sonra da başrole geçiyorlar malesef😁 o yüzden şimdiden kulaklarını tıkamaya bak. benim de karnım pek belli değildi hatta millet ilk görünce kilo mu aldın sen diyordu sadece. 7. ay ile birlikte belirmeye başlıyor karın zaten. o zaman milletin gözüne sokarsın göbüşü😀

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Daha erken canım o haftalarda benim yoktu neredeyse 30 da belli etti kendi 7 aylık hamileyim dediğimde belli etmiyorsunuz derlerdi birşey olmaz merak etme daha erken zaten 😊

Tüm sayfalar yüklendi.