Sorum var Kaş aldırirken kimlerin canı acıyor benim canım çok acıyor ne yapmalıyım acımasın yanmasın diye gülmeyin lütfen 🙈

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Kaş aldırirken kimlerin canı acıyor benim canım çok acıyor ne yapmalıyım acımasın yanmasın diye gülmeyin lütfen 🙈 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,277 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaş aldırirken kimlerin canı acıyor benim canım çok acıyor ne yapmalıyım acımasın yanmasın diye gülmeyin lütfen 🙈
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
🥰Soruma gülmeyin hahaha gerçekten aciyor ama
Bn hiç aldırmıyorum kaşlarımı 1 nişanımda aldırmıştım bşde düğünde. Onun dışında hiç aldırmadı gayet temiz ve düzgünker
Alınmış gibi duruyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bn hiç aldırmıyorum kaşlarımı 1 nişanımda aldırmıştım bşde düğünde. Onun dışında hiç aldırmadı gayet temiz ve düzgünker
Alınmış gibi duruyor
Hatta düğünümde şöyle Bi anım olmuştu. Kuaförümün yanında çalışan makyözü o kadar canımı yakmıştıki tartıştık onunla. Kuaförümü çağırdım olanları anlattım. Bu kadını istemiyorum falan dedim. Oda onun adına özür diledi. Eşiyle boşanma aşamasındaymış kusuruna bakma dedi. Eşiyle arası kötü diye hıncını benden mi alıyor dedim. 😆Sonra kendisi de gelip özür diledi konuyu hallettik

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar