Kasık ağrım var

• Konbuyu başlatan Mumyannd
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mumyannd tarafından oluşturulan Kasık ağrım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,432 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasık ağrım var
Konbuyu başlatan Mumyannd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikeeee
M

Mumyannd

Guest
Merhabalar 6+5 günluk hamileyim ve kasıklarım ağrımaya başladı ve sarı akıntım var bulaniklasiyor bazen yardımcı olur musunuz neden acaba 4 gün önce kap atışını duydum yardimci olursanız sevinirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde 6+5 ayni seyler bendede var hatta bazen kitlenip kaliyorum ağırıdan.. ama hamilelikte normal galiba bilmiyorum ki 🙄

Son düzenleme:

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 6+5 günluk hamileyim ve kasıklarım ağrımaya başladı ve sarı akıntım var bulaniklasiyor bazen yardımcı olur musunuz neden acaba 4 gün önce kap atışını duydum yardimci olursanız sevinirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde 6+5 ayni seyler bendede var hatta bazen kitlenip kaliyorum ağırıdan.. ama hamilelikte normal galiba bilmiyorum ki 🙄
Normal canm ama çok şiddetliyse doktora sor derim bn

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Sarı akıntı enfeksiyon belirtisidir. Benim de kasik ağrım cok fazlaydı. Gece yarısı uykudan kaldıracak kadar olurdu. Bende acile gidiyordum her seferinde enfeksiyondan olabilir deniyordu. Sizde rahatlamak adina doktora görünün samcının sebebi enfeksiyonda olabilir geçmiş olsun.

Tüm sayfalar yüklendi.