Sorum var Kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 537 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasık ağrısı
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün kız kardeşim evlendi onu öyle gelinlikle görünce dayanamadım çok ağladım gelin alıcıda arabayla gittiğini görünce dayanamadım çok agladim dayanamadım kendimden gectim ayağa kalkacak kadar gücüm bile kalmadı sonra karnimda bir sancı başladı ve gecmiyor dün öğlenden beri ne yapicam bilmiyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar dün kız kardeşim evlendi onu öyle gelinlikle görünce dayanamadım çok ağladım gelin alıcıda arabayla gittiğini görünce dayanamadım çok agladim dayanamadım kendimden gectim ayağa kalkacak kadar gücüm bile kalmadı sonra karnimda bir sancı başladı ve gecmiyor dün öğlenden beri ne yapicam bilmiyorum
Kaç haftalıksin canım

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Parol iç geçer geçmiş olsun

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Heyecan yapmışsın o yüzden ağrı

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Şuan ağrıların devam ediyormu agrilarin şiddeti ne boyutta ve dinlediğinde pozisyon değiştirdiğinde geçiyormu
Hiç bir şekilde sancım geçmiyordu şimdi biraz azaldı ama genital bölgede yanma ve kaşıntı başladı heralde soğuktan enfeksiyon kaptım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Stresten kaynaklı ağrı sanırım ama iyi bir şey değil ve dünden beri diyorsun biraz uzan yada hafif ılık suyun altında duş al baktın buna rağmen geçmiyor doktora görün canım.
Tamam canım çok sağol

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hiç bir şekilde sancım geçmiyordu şimdi biraz azaldı ama genital bölgede yanma ve kaşıntı başladı heralde soğuktan enfeksiyon kaptım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam canım çok sağol
Rica ederim kuzum nasıl oldun biraz daha iyi misin

Tüm sayfalar yüklendi.