Kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Deryacıkk tarafından oluşturulan Kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 733 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasık ağrısı
Konbuyu başlatan Deryacıkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedaaa

Deryacıkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar yeni üye oldum ben size sorum 4 hafta 5 günlük gebeyim ve kasık ağrılarım çok oluyor özellikle ayakta biraz fazla durunca ve azıcık iş yapınca sizce normalmidir önerilerinizi bekliyorum 💛

İ

İdil

Guest
Bende 4 hafta 1 günlük gebeyim bendede ayni sıkıntı var.Ilk cocugumda aşırı mide bulantisi sirt agrisi cektim.Cocuktan cocuga değişiyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar yeni üye oldum ben size sorum 4 hafta 5 günlük gebeyim ve kasık ağrılarım çok oluyor özellikle ayakta biraz fazla durunca ve azıcık iş yapınca sizce normalmidir önerilerinizi bekliyorum 💛
Normal canım olur onlar aşırı olmadığı ve kanama eşlik etmediği sürece korkma bi sıkıntı olmaz. Dikkat et yine kendini çok yorma, uzun süre ayakta kalma sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏

Deryacıkk

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım olur onlar aşırı olmadığı ve kanama eşlik etmediği sürece korkma bi sıkıntı olmaz. Dikkat et yine kendini çok yorma, uzun süre ayakta kalma sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah 🙏
Çok şükür kanamam yok olmazda inşallah çok teşekkür ederim🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 4 hafta 1 günlük gebeyim bendede ayni sıkıntı var.Ilk cocugumda aşırı mide bulantisi sirt agrisi cektim.Cocuktan cocuga değişiyor
Kesebiz gözüktümü acaba sizde bende gözükmedi 2 günde bir kan vericem 2 hafta sonra ultrason var

S

Sedaaa

Guest
Bebek yerleştiği için normal dedi doktor bende de var aynı şikayetler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar