Kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine0660 tarafından oluşturulan Kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 608 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasık ağrısı
Konbuyu başlatan Emine0660
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar bugün 39.haftaya girdik çok şükür.sabahtan beri kasıklarım ve belim ağrıyo bugün ayakta çok durdum ya ondan anlmdım şimdi oturuncada kasılıp duruyorum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar kızlar bugün 39.haftaya girdik çok şükür.sabahtan beri kasıklarım ve belim ağrıyo bugün ayakta çok durdum ya ondan anlmdım şimdi oturuncada kasılıp duruyorum
Muhtemel olarak doğumunuz başlıyor sancılanırsanız aralık takip edin düzenliyse su beklemeyin gidin allah kolay doğum nasip etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Karnınız sertleşip gevşiyor mu kasılmadan kastınız bu mu

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Muhtemel olarak doğumunuz başlıyor sancılanırsanız aralık takip edin düzenliyse su beklemeyin gidin allah kolay doğum nasip etsin

Evet bi anda taş gibi oluyo sonra gidiyo

Evet bi anda taş gibi oluyo sonra açılıyo bebek harektleri normal

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Evet bi anda taş gibi oluyo sonra gidiyo

Evet bi anda taş gibi oluyo sonra açılıyo bebek harektleri normal
Evet ufaklık sıkılmış artık annesi çıkası gelmiş 😂 o kasılmaları takip edin dakika tutun düzenlimi değşlmi diye birde arada bir kendi pozisyonunuzu değiştirin yalancı kasılmalardan bu şekilde ayırt edebilirsiniz siz pozisyon değiştirdikçe geçiyorsa yalancı sancı demektir. İshal varmı

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Evet ufaklık sıkılmış artık annesi çıkası gelmiş 😂 o kasılmaları takip edin dakika tutun düzenlimi değşlmi diye birde arada bir kendi pozisyonunuzu değiştirin yalancı kasılmalardan bu şekilde ayırt edebilirsiniz siz pozisyon değiştirdikçe geçiyorsa yalancı sancı demektir. İsha

Evet ufaklık sıkılmış artık annesi çıkası gelmiş 😂 o kasılmaları takip edin dakika tutun düzenlimi değşlmi diye birde arada bir kendi pozisyonunuzu değiştirin yalancı kasılmalardan bu şekilde ayırt edebilirsiniz siz pozisyon değiştirdikçe geçiyorsa yalancı sancı demektir. İshal varmı
İshal yok sanki adet olucakmışım gibi ağru vat

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
İshal yok sanki adet olucakmışım gibi ağru vat
Tamam canım takip et bakalım bide bebişin hareketleri takip ediyosun en az 1 günde 10 kere hareket etmesi lazım 3 şey takip yani bebek hareketleri kasılmaa aralıkları birde yalancı sancı mı diye yer değiştirip takip etmek yani uzanıyosan sağından soluna dön yat bir sonraki kasılma olana kadar gibi.eğer doğum başkıyorsa Şuan olan şetiy açılma sancısı bu şekilde bir kaç santim açılıcak sonra bebito kanala girmeye başlayınca asıl sancıların gelecek suyun patlarsa asla beklemiyor direk hastaneye gidiyorsun. Allah yar ve yardımcın olsun

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım takip et bakalım bide bebişin hareketleri takip ediyosun en az 1 günde 10 kere hareket etmesi lazım 3 şey takip yani bebek hareketleri kasılmaa aralıkları birde yalancı sancı mı diye yer değiştirip takip etmek yani uzanıyosan sağından soluna dön yat bir sonraki kasılma olana kadar gibi.eğer doğum başkıyorsa Şuan olan şetiy açılma sancısı bu şekilde bir kaç santim açılıcak sonra bebito kanala girmeye başlayınca asıl sancıların gelecek suyun patlarsa asla beklemiyor direk hastaneye gidiyorsun. Allah yar ve yardımcın olsun
Amin canım Allah rağzı olsun rabbim cümlemizin evladını kucana almayı nasip etsin sağlıkla.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar