Kasık ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA- tarafından oluşturulan Kasık ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,137 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasık ağrısı
Konbuyu başlatan SBA-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar sağ kasığımda ağrı var masaj yaptım sıcak tuttum ne yaptıysam geçmek bilmedi 35 haftalık hamileyim

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sıcak derken kalın şal var ondan sarıyorum belimden doğru
Çok sıkmasin seni sardigin şal aklında da bulunsun sıcak havlu yada sıcak su torbası gibi şeyler gebelikte iyi değil benim ablam kasilmasi var diye kaynanasi karnının üzerine sıcak su torbası koymuş erken doğdu o yüzden bebek yaşamadı sıcak su damarları genislettigi için gebelikte onerilmiyo

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Çok sıkmasin seni sardigin şal aklında da bulunsun sıcak havlu yada sıcak su torbası gibi şeyler gebelikte iyi değil benim ablam kasilmasi var diye kaynanasi karnının üzerine sıcak su torbası koymuş erken doğdu o yüzden bebek yaşamadı sıcak su damarları genislettigi için gebelikte onerilmiyo
Çok sıkmadım sardım belki soğuktan olmuştur diye üstüm açık uyuyorum çoğu zaman

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Çok sıkmadım sardım belki soğuktan olmuştur diye üstüm açık uyuyorum çoğu zaman
O konuda çok dikkat et benimde bi kaç gün tek taraflı kasık agrım oluyordu açıkta uyuduğum için vücut ısımız yüksek olduğu için biz farkında değiliz ama havalar soğudu uyurken mutlaka sırtını karnını kapatacak bi örtü al agrın olursa da ılık duş al corabıda eksik etme ayağından

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
O konuda çok dikkat et benimde bi kaç gün tek taraflı kasık agrım oluyordu açıkta uyuduğum için vücut ısımız yüksek olduğu için biz farkında değiliz ama havalar soğudu uyurken mutlaka sırtını karnını kapatacak bi örtü al agrın olursa da ılık duş al corabıda eksik etme ayağından
Çorabın üstüne patik giyiyorum çok dikkat ediyorum ama soğuk girdi galiba. Eşim çok üşüyor yün yorgan çıkarttı onu örtüyoruz gece fazla geliyor üstümü açıyorum zaten camda açık yatıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar