Kasık ve bel ağrısı

• Konbuyu başlatan Emine. Gürpınar
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine. Gürpınar tarafından oluşturulan Kasık ve bel ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 427 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasık ve bel ağrısı
Konbuyu başlatan Emine. Gürpınar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma
E

Emine. Gürpınar

Guest
Merhaba arkadaşalr 20 +3 olduk bu ara kasık ve belim de aşırı ağrı oluyo sanki doğrucakmışım gibi bi gün olursa diğer gün gidiyo anlamadım ilk bebeğimde böyle şeyler hiç olmamıştı.acemi gibi oldum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşalr 20 +3 olduk bu ara kasık ve belim de aşırı ağrı oluyo sanki doğrucakmışım gibi bi gün olursa diğer gün gidiyo anlamadım ilk bebeğimde böyle şeyler hiç olmamıştı.acemi gibi oldum
Canım bende de vardı o ağrı kasılma doğuracak gibi hissediyordum magnezyum verdi Dr her gece yatmadan içiyorum o baya rahatlattı beni druna sor sende gerek duyarsa verir

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Insan ilk hamileliğinde çok rahatsiz olmuyo benimde ayni kozimda doğuma kadar neredeyse hic şikayetim yoktu ama 2. Çok zor
Bebek büyüdükçe beline ağırlık yapiyor ondan agriyor olabilir🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar