Sorum var Kasılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe'nin annesi❤️ tarafından oluşturulan Kasılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 508 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasılma
Konbuyu başlatan Ayşe'nin annesi❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşe'nin annesi❤️

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler bayanlar 35 haftalık olduk ama çok kasilmam var özellikle yatınca karnım düz durmuyor ya sağ tarafta top gibi duruyor yada sol tarafta doktor suyun fazla demişti normaldi acaba bide sürekli afedersiniz ama tuvaletim var gibi sürekli idrara cikiyorum
Merhaba cnm kasılmalar doğum yaklaşmış belirtisidir bende son iki hafta kala uzaninca karnım top gibi duruyordu ve sürekli 5 6 dk bir tuvalete giderdim bu anlattıkların doğum yakın belirtisidir rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🥰🤲

Ayşe'nin annesi❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım vücudun kendini doğuma hazırladığı için öyle oluyor. Dinlenince geçmiyorsa ve sürekli ise doktora görünmeni tavsiye ederim
Tamam canım teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba cnm kasılmalar doğum yaklaşmış belirtisidir bende son iki hafta kala uzaninca karnım top gibi duruyordu ve sürekli 5 6 dk bir tuvalete giderdim bu anlattıkların doğum yakın belirtisidir rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🥰🤲
Amin inşallah inşallah cümlemize de nasip etsin inşallah hayırlısıyla kucağımıza almayi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah inşallah cümlemize de nasip etsin inşallah hayırlısıyla kucağımıza almayi

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.