Kasılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baby tarafından oluşturulan Kasılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 907 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kasılma
Konbuyu başlatan Baby
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baby

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 34.haftaya girdim.3 4 gündür karnım çok sık sertleşiyor ve batıyor doktora gittim açılmam yok ama kafası aşağıda ve çok hareketli ondan olabilir dedi doktor.Yasayan var mi aranızda.

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 34.haftaya girdim.3 4 gündür karnım çok sık sertleşiyor ve batıyor doktora gittim açılmam yok ama kafası aşağıda ve çok hareketli ondan olabilir dedi doktor.Yasayan var mi aranızda.
Canm ben 7 aylıktan beri öyleyim başı aşağıda ve çok kasılmam oluyor doktor kasılmalar geçsin diye ilaç verdi ama fark etmiyo hala aynı şimdi de 2 3 hafta var doğuma hala aynı

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide öyle dün gece kasıklarım da çok acayip dikenlenme oldu çocuk kasıldı dedim heralde bugün doğum yapcam sonra geçti yarın kontrolüm var bu arada aynı haftadayiz hayırlısı bakalım ne diycek doktor dua edin bana 😒😒

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Canm ben 7 aylıktan beri öyleyim başı aşağıda ve çok kasılmam oluyor doktor kasılmalar geçsin diye ilaç verdi ama fark etmiyo hala aynı şimdi de 2 3 hafta var doğuma hala aynı
Şuan kaçıncı haftadasiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimkide öyle dün gece kasıklarım da çok acayip dikenlenme oldu çocuk kasıldı dedim heralde bugün doğum yapcam sonra geçti yarın kontrolüm var bu arada aynı haftadayiz hayırlısı bakalım ne diycek doktor dua edin bana 😒😒
Sağlıkla alalım inşallah bebislerimizi kucağımıza

N

Nupel karayel

Guest
Ben hala oleyim insanin karni taş gbi oluyor rahime cok baski yapiyir ben 1 aydir cekiyorum ve hala cekiyorum 35 hafta 4gunluk cok zorlaniyor artik insan

R

Rabia_194

Guest
Bende 34 . Haftadayim ve basi yerlesmis tamamen beninde cok sık kasilmam oluyor ve baski var asagiya bol su icmemi ve dinlenmemi onerdi dr

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bizde 34teyiz canım bebek hareket ettikçe canım yanıyor benimde çok fazla baskı var aşağı doğru normal herhalde bu haftalarda bunlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar