Kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hasret kiselii tarafından oluşturulan Kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,466 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaşıntı
Konbuyu başlatan Hasret kiselii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Hanımlar çok affedersiniz öncelikle size bir sorum olucak vajinam da çok kaşıntı var dayanılıcak gibi değil mahvediyo beni doktorada demedim açıkçası biraz çekindim ondan bi öneriniz varmı bu kaşıntıyı nasıl gideririm....yardımcı olursanız çok sevinirim.
Mantar var cnm ilaç kullanmadan geçmez

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar çok affedersiniz öncelikle size bir sorum olucak vajinam da çok kaşıntı var dayanılıcak gibi değil mahvediyo beni doktorada demedim açıkçası biraz çekindim ondan bi öneriniz varmı bu kaşıntıyı nasıl gideririm....yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bende de sık tekrarlaryan bir olay bu maalesef,hem kaşıntı, hem yanma (özellikle ilişki sonrası) hemde yoğun bir akıntı oluyordu gebeliğimin başından beridiri bu kullandığım 3. Fitil. En son kullandığım fitil den çok memnun kaldim akıntim vardı yoğun onu dahi kesti.
Mikonid vajinal ovül 7 adet var içinde. Gece yatmadan önce vajinal yolda alıyorsun.

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Mantar var cnm ilaç kullanmadan geçmez
Sağlık ocağına gidicem pazartesi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mantar enfeksiyonu olabilir cnm sen doktoruna soyle utanda cunku enfeksiyon olursa bebeginede zarar verebilir cunku antibiyotikle tedavi olunabilir bende idrar yolunda vardi enfeksiyon antibiyotik verdi doktorum gecti hemen aman ihmal gelme cnm doktorunu ara randevu al bir an once
Enfeksiyondu ilaç kullandim iyileşti tekrar başladı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mantar enfeksiyonu olabilir cnm sen doktoruna soyle utanda cunku enfeksiyon olursa bebeginede zarar verebilir cunku antibiyotikle tedavi olunabilir bende idrar yolunda vardi enfeksiyon antibiyotik verdi doktorum gecti hemen aman ihmal gelme cnm doktorunu ara randevu al bir an once
Enfeksiyondu ilaç kullandim iyileşti tekrar başladı
Bende de sık tekrarlaryan bir olay bu maalesef,hem kaşıntı, hem yanma (özellikle ilişki sonrası) hemde yoğun bir akıntı oluyordu gebeliğimin başından beridiri bu kullandığım 3. Fitil. En son kullandığım fitil den çok memnun kaldim akıntim vardı yoğun onu dahi kesti.
Mikonid vajinal ovül 7 adet var içinde. Gece yatmadan önce vajinal yolda alıyorsun.
Randevu alıcam doktoruma oda yok

Son düzenleme:

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canm mantar olabilir keşke danışsaydın doktoruna

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar