Kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hasret kiselii tarafından oluşturulan Kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,417 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaşıntı
Konbuyu başlatan Hasret kiselii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar çok affedersiniz öncelikle size bir sorum olucak vajinam da çok kaşıntı var dayanılıcak gibi değil mahvediyo beni doktorada demedim açıkçası biraz çekindim ondan bi öneriniz varmı bu kaşıntıyı nasıl gideririm....yardımcı olursanız çok sevinirim.

A

Aynur

Guest
Hanımlar çok affedersiniz öncelikle size bir sorum olucak vajinam da çok kaşıntı var dayanılıcak gibi değil mahvediyo beni doktorada demedim açıkçası biraz çekindim ondan bi öneriniz varmı bu kaşıntıyı nasıl gideririm....yardımcı olursanız çok sevinirim.
Enfeksiyon kapmşsndır canm doktoruna bi danış derim bende de oldu fitil ve krem vermişti geçmişti canesten krem kaşıntı için ve fitilini kullandm ben

E

Esmacakmakk

Guest
Keşke söyleseydin mantardır tatlı tatlı da kaşınıyorsa. Mantar ilacı isteyin eczaneden vajinal olduğunu söyleyin ama .

Zabite

Kayıtlı Üye
rank
Be
Bende senin gibi ölûyorum kaşintidan

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bence druna söyle canım enfeksiyon olabilir mantar olabilir durduk yere olacak bişey de değil zaten sorun neyse en azından baştan öğren ki tedavi çabuk olur ilerlemeden

Haşikio:)

Kayıtlı Üye
rank
Gebelikte vajinal mantar cok oluyo zira bende yasadim hem akinti artmisti hem kasinti doktora soyle fitil veriyo krem veriyo rahatlatiyo biraz olsun

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Mantar enfeksiyonundan oluyor kaşıntı elma sirkesi ile yikan hafifletiyor kaşıntıyı ama kesmiyor travozol krem birebir kaşıntı icin hamilelikte kullanılabilir tabi doktora a sorsan daha iyi olur geçmiş olsun

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Mantar enfeksiyonundan oluyor kaşıntı elma sirkesi ile yikan hafifletiyor kaşıntıyı ama kesmiyor travozol krem birebir kaşıntı icin hamilelikte kullanılabilir tabi doktora a sorsan daha iyi olur geçmiş olsun
Çok sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelikte vajinal mantar cok oluyo zira bende yasadim hem akinti artmisti hem kasinti doktora soyle fitil veriyo krem veriyo rahatlatiyo biraz olsun
Muhtemelen mantardir ÇOK kötü kaşınıyo kaçtır doktora gidiyorum diyemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Muhtemelen mantardir ÇOK kötü kaşınıyo kaçtır doktora gidiyorum diyem
Be

Bende senin gibi ölûyorum kaşintidan
Geçmesi için bişey yaptınmı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Mutlaka doktora söylemen lazım yoğun enfeksiyon yada mantar olabilir tedavi edilmesi lazım çekinme hiç bu çoğu kadının başına özellikle hamilelik dönemlerinde çok geliyor buda herhangi bir hastalık gibi gayet normal bi durum canım çekinmeden her sıkıntını anlatman lazım doktora

T

Tuanakk

Guest
Mantar enfeksiyonu olabilir cnm sen doktoruna soyle utanda cunku enfeksiyon olursa bebeginede zarar verebilir cunku antibiyotikle tedavi olunabilir bende idrar yolunda vardi enfeksiyon antibiyotik verdi doktorum gecti hemen aman ihmal gelme cnm doktorunu ara randevu al bir an once

Tüm sayfalar yüklendi.