Sorum var Kayinvaldie sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Kayinvaldie sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,330 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayinvaldie sorunu
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilan furat

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ben astım artık o konuları gidene dur demem çocuklarım yeter bana bu hayatta bazen dik olacan olacak olur zaten kadere karşı gelemen ilk evkrndigimde farkliydim şimdi yıllar geçince bişey umrumda değil kocada 👍
Tebrik ederim arkadaşım seni en güzeli yapman gerek kendi fikrim 2. Çocuğu erteledrim yapmam elifcim daha kotu ana kuzuları var 🥺

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tebrik ederim arkadaşım seni en güzeli yapman gerek kendi fikrim 2. Çocuğu erteledrim yapmam elifcim daha kotu ana kuzuları var 🥺
Mesale biz aynı anda Türkiye'ye gitmiyoruz tatilimiz ayrı ayrı çünkü oraya gidince birbirimize giriyoruz e malum adam anasini görünce değişiyor bende ortalığı yikiyomm malum sinirlenince şimdi o ayrı ben ayrı gidiyoruz ohh miss kaynana diyorki niye beraberinde gelmiyoruz bende oğlun seni görünce değişiyor dedim niye ben napiyom diyor şimdi çok uzatmayim neler yapmiyorki bak şimdi İstanbul'a gitti ektim kocasi birbirine düşer 🤣🤣 geçende öyle oldular amannn bitmez bu dertler dedigim gibi anasını seven gitsin yaşasın lafım peşin benimm

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Mesale biz aynı anda Türkiye'ye gitmiyoruz tatilimiz ayrı ayrı çünkü oraya gidince birbirimize giriyoruz e malum adam anasini görünce değişiyor bende ortalığı yikiyomm malum sinirlenince şimdi o ayrı ben ayrı gidiyoruz ohh miss kaynana diyorki niye beraberinde gelmiyoruz bende oğlun seni görünce değişiyor dedim niye ben napiyom diyor şimdi çok uzatmayim neler yapmiyorki bak şimdi İstanbul'a gitti ektim kocasi birbirine düşer 🤣🤣 geçende öyle oldular amannn bitmez bu dertler dedigim gibi anasını seven gitsin yaşasın lafım peşin benimm
😄😄 canim benim eşimde çok anneci bişi oluyor hadi anneme ona kalsa her hafta annesindeyiz çok tartışıyoruz bu aile kaynana konusunda bende diyorum bukadar anneciydin annenin dizinin dibine oturan bi eş getirseydin ozaman

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hahahah aynen elifim ya 360 derece dönüyorlar baksana ya eltin durumu nasıl😂😂😂

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 1 bucuk ay once dogum yaptim 20 kirkim ciktiktan sonra kayinvalidmee geldik 3 ay burda kalmak icin dogal gaz parasi vermeyelim diye ben ise baslayana kadar burdayiz ama sorunumuz su ki kayinvalidem biz evine geldigimizden beri bizimle ayni odada yatiyor ve koca gece horluyor ben uyuyamiyorum rahat edemiyorum esime derdimi anlatamiyorum cunku esimle yanlis kalamiyoruz biz alisverismerkezine giderken kayinvalidem bizle geliyor doktora gidiyoruz oda geliyor bende esime mesaj atarak derdimi anlatiyorum ama o annesiyle konusmuyor gece uyuyamiyorum diye gecem gunduzum oluyor cocuk deseniz horlamasindan surekli irkiliyor ofa gece uyuyamiyor dusundumki gorumceme mi soylesem annesiyle konussada baska odaya gecse kayinvalidem bide ben kendi evimize gidelim artik duramiyorum burda rahat degilim diyince kayinvalidem surat asiyor ben anlamiyorum niye boyle yaptigini ne yapayim kendimi konusayim kayinvalidemle ayip denen bisey var sonucta sen benim ve esimin oldugu odada 1 aydir niye her gece kaliyorsun
Kuzum bence önce bi güzel esine anlat baktın eşin kaynanaya anlatmıyor aksam ikisininde olduğu bı anda söyle güzelce utancına kalsa bile yatmaz yanınızda aşkına görümceye söyleme ben darbe aldım üstüne fazla laf yapıp söyler annesine

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 1 bucuk ay once dogum yaptim 20 kirkim ciktiktan sonra kayinvalidmee geldik 3 ay burda kalmak icin dogal gaz parasi vermeyelim diye ben ise baslayana kadar burdayiz ama sorunumuz su ki kayinvalidem biz evine geldigimizden beri bizimle ayni odada yatiyor ve koca gece horluyor ben uyuyamiyorum rahat edemiyorum esime derdimi anlatamiyorum cunku esimle yanlis kalamiyoruz biz alisverismerkezine giderken kayinvalidem bizle geliyor doktora gidiyoruz oda geliyor bende esime mesaj atarak derdimi anlatiyorum ama o annesiyle konusmuyor gece uyuyamiyorum diye gecem gunduzum oluyor cocuk deseniz horlamasindan surekli irkiliyor ofa gece uyuyamiyor dusundumki gorumceme mi soylesem annesiyle konussada baska odaya gecse kayinvalidem bide ben kendi evimize gidelim artik duramiyorum burda rahat degilim diyince kayinvalidem surat asiyor ben anlamiyorum niye boyle yaptigini ne yapayim kendimi konusayim kayinvalidemle ayip denen bisey var sonucta sen benim ve esimin oldugu odada 1 aydir niye her gece kaliyorsun
baş başa kalamiyosan ésinle sende mesaj yaz eşine ben bazen eşimin yaninda birisi oldugu zaman hemen mesaj yazarim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Anenin evine git diyen esden bir beklentin olmasın kuzum zaten sizi gozden cikarmis

Tüm sayfalar yüklendi.