Sorum var Kayinvaldie sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Kayinvaldie sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,332 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayinvaldie sorunu
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilan furat

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
😄😄 canim benim eşimde çok anneci bişi oluyor hadi anneme ona kalsa her hafta annesindeyiz çok tartışıyoruz bu aile kaynana konusunda bende diyorum bukadar anneciydin annenin dizinin dibine oturan bi eş getirseydin ozaman
Katılıyorum bence evlenmesinler anneleriyle yaşasınlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok kalmaz bir ay demiş ama sanmiyim çok kalır eşi izin alsa nolur iki hafta felan alır büyük ihtimal kavga çıkar çünkü eltiminde kaynanaminda ağzı durmaz birbirlerine laf sokup duruyolar patlamaya hazır trafo gibi 🤭🤭

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben hic gelmek istemiyordum da esim surekli tuturuyor burayi ve surekli kayinvalidem yuzunden aramiz acliyor gelin burda kalin hep diyor benim kendi evm var evimi kiraya versinlermis ben onunla yasiyayimmis pskolojim cok bozuluyor esimle annenle konus diyorum kac oldu ama oda gidip konusmuyor bu sefer esimle ben kavga ediyoruz ayrilma noktasina geliyoruz git annenlerin evine ozaman diyo cocugumuda alir giderim diyorum al hic sıkıntı degil diyor kendisinin dusunmesi lazim ben bunlarin yaninda niye surekli yatiyorum diye sanki baska odasi yokmus gibi olduresim geliyor gece horultusundan
Böyle bir adamla bir pmur ayy çok zor valla konuş eşinle baktın olmuyor yine annemlere git derse git al bebeğinde hem sende biraz kafamı dinlersin iyi gelir sanada rabbim yardımcın olsun annesi anlayışsız oğlu da da anlayışsız. Biz annelerimizi bırakıp başka şehirlere başka evlere gidiyoruz millet anasıni bırakıp 2 sokak aşağı tasinamiyor ya bu erkekleri anlamaz zor 🤦🏻‍♀️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Böyle bir adamla bir pmur ayy çok zor valla konuş eşinle baktın olmuyor yine annemlere git derse git al bebeğinde hem sende biraz kafamı dinlersin iyi gelir sanada rabbim yardımcın olsun annesi anlayışsız oğlu da da anlayışsız. Biz annelerimizi bırakıp başka şehirlere başka evlere gidiyoruz millet anasıni bırakıp 2 sokak aşağı tasinamiyor ya bu erkekleri anlamaz zor 🤦🏻‍♀️
Mal oldukları için anlayamıyoruz🤣🤣💃🤭

Kizlar ben 1 bucuk ay once dogum yaptim 20 kirkim ciktiktan sonra kayinvalidmee geldik 3 ay burda kalmak icin dogal gaz parasi vermeyelim diye ben ise baslayana kadar burdayiz ama sorunumuz su ki kayinvalidem biz evine geldigimizden beri bizimle ayni odada yatiyor ve koca gece horluyor ben uyuyamiyorum rahat edemiyorum esime derdimi anlatamiyorum cunku esimle yanlis kalamiyoruz biz alisverismerkezine giderken kayinvalidem bizle geliyor doktora gidiyoruz oda geliyor bende esime mesaj atarak derdimi anlatiyorum ama o annesiyle konusmuyor gece uyuyamiyorum diye gecem gunduzum oluyor cocuk deseniz horlamasindan surekli irkiliyor ofa gece uyuyamiyor dusundumki gorumceme mi soylesem annesiyle konussada baska odaya gecse kayinvalidem bide ben kendi evimize gidelim artik duramiyorum burda rahat degilim diyince kayinvalidem surat asiyor ben anlamiyorum niye boyle yaptigini ne yapayim kendimi konusayim kayinvalidemle ayip denen bisey var sonucta sen benim ve esimin oldugu odada 1 aydir niye her gece kaliyorsun
Ay sinir oluyorum şöylelerine de hrr
Kizlar ben 1 bucuk ay once dogum yaptim 20 kirkim ciktiktan sonra kayinvalidmee geldik 3 ay burda kalmak icin dogal gaz parasi vermeyelim diye ben ise baslayana kadar burdayiz ama sorunumuz su ki kayinvalidem biz evine geldigimizden beri bizimle ayni odada yatiyor ve koca gece horluyor ben uyuyamiyorum rahat edemiyorum esime derdimi anlatamiyorum cunku esimle yanlis kalamiyoruz biz alisverismerkezine giderken kayinvalidem bizle geliyor doktora gidiyoruz oda geliyor bende esime mesaj atarak derdimi anlatiyorum ama o annesiyle konusmuyor gece uyuyamiyorum diye gecem gunduzum oluyor cocuk deseniz horlamasindan surekli irkiliyor ofa gece uyuyamiyor dusundumki gorumceme mi soylesem annesiyle konussada baska odaya gecse kayinvalidem bide ben kendi evimize gidelim artik duramiyorum burda rahat degilim diyince kayinvalidem surat asiyor ben anlamiyorum niye boyle yaptigini ne yapayim kendimi konusayim kayinvalidemle ayip denen bisey var sonucta sen benim ve esimin oldugu odada 1 aydir niye her gece kaliyorsun
Ay sinir oluyorum şöylelerine de herşeyde Maydanoz 😑

Serra Hüma

Kayıtlı Üye
rank
Canım Allah yard
[/QUOTE
Canım Allah yardımcın olsun çok zor bı durum hele kı kaynanaysa sorun çok zor
Onlara dert anlatmak çok zor gerçekten her şeye bı surat asma yada ıstemedıklerı bisey olduğu zaman surat asma larından bıkmıs durumdayım sen konuş bence kaynanamla anlamazlar ama gene de sen söyle bı
Ben hıc dayanamam söylerim çünkü zaten bebekten uyuyamıyosun birde onun horlamsı çok kötü bısey benkmkıde çok horluyo ama ben yanımda yatırmam ustelık ben aynı evde yasıyorum malesefCanım Allah yardımcın olsun çok zor bı durum hele kı kaynanaysa sorun çok zor
Canım Allah yardımcın olsun çok zor bı durum hele kı kaynanaysa sorun çok zor
Onlara dert anlatmak çok zor gerçekten her şeye bı surat asma yada ıstemedıklerı bisey olduğu zaman surat asma larından bıkmıs durumdayım sen konuş bence kaynanamla anlamazlar ama gene de sen söyle bı
Ben hıc dayanamam söylerim çünkü zaten bebekten uyuyamıyosun birde onun horlamsı çok kötü bısey benkmkıde çok horluyo ama ben yanımda yatırmam ustelık ben aynı evde yasıyorum malesef

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Evet Ayşem Allah'ım akıl fikir hidayet versin🤲🏻

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Ben astım artık o konuları gidene dur demem çocuklarım yeter bana bu hayatta bazen dik olacan olacak olur zaten kadere karşı gelemen ilk evkrndigimde farkliydim şimdi yıllar geçince bişey umrumda değil kocada 👍
Kesinlikle katılıyorum sana canım bi yere kadar kocaya çok yüz verirsen bu nasılsa ne yapsam da barışıyor küsmüyor gitmiyor ana lafına bakıyolar gerektiği yerde kendini gösterceksin dik duracaksın bende aynı senin gibiyim kafam attığı zaman direk yanımdan kaçıyor 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.