Kayınvalide kâbusu🤬🤬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Admir musaf'ım😘🥰🥰 tarafından oluşturulan Kayınvalide kâbusu🤬🤬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,341 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınvalide kâbusu🤬🤬
Konbuyu başlatan Admir musaf'ım😘🥰🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Öyle yapıyorum valla onlar olmasa hiç dayanamam
Kayınvalidem alt katta üst katta gelini hiç birşey yapamıyor komada gibi yatıyor kendi oğlu akşamları ekmek arası aparatif şeyler yiyor içi cız bile etmiyor bende şimdi dışardan akşam için ev yemekleri sipariş verdim gelen paramin başına gelsin gelen yemekleri gorucek bakalım hiç utanicak mi ama hiç sanmıyorum

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
Kayınvalidem alt katta üst katta gelini hiç birşey yapamıyor komada gibi yatıyor kendi oğlu akşamları ekmek arası aparatif şeyler yiyor içi cız bile etmiyor bende şimdi dışardan akşam için ev yemekleri sipariş verdim gelen paramin başına gelsin gelen yemekleri gorucek bakalım hiç utanicak mi ama hiç sanmıyorum
Utanmazlar merak etme cnm utanacaka olsa onu yapmaz

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Utanmazlar merak etme cnm utanacaka olsa onu yapmaz
Onuda doğru söyledin valla canm utansa ben el kızıyım içi yanmaz ama ogluda ev yemeklerinden uzak kalıyor ona bile içi yanmıyor neyse ne derler keser döner sap döner gün gelir devran döner tek oğlu yarın bir gün oda hastalanicak bende ona aynısını yapicam

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
Onuda doğru söyledin valla canm utansa ben el kızıyım içi yanmaz ama ogluda ev yemeklerinden uzak kalıyor ona bile içi yanmıyor neyse ne derler keser döner sap döner gün gelir devran döner tek oğlu yarın bir gün oda hastalanicak bende ona aynısını yapicam
Aynen canım keser döner sap döner gün bizede gelir elbet🙏🙏

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Selam anneler.sorarım size siz doğuma giderken kayınvalidenizin size refakatçi olması gerekmiyor mu?? Bu 3.çocuğum olucak inşaAllah eşimin annesi her iki doğumumuzda gelmedi bende komşumla hastaneye gittim diğer doğumlarımda..Bugün senin torunun oluyor senin gelmen lazım değil mi hastaneye millet mecbur mu?eşime kaç bin defa anlatmaya çalıştım ama nafile ailesinin gerçek yüzünü bir türlü görmüyor !!!bu hamileliğinde kendisi beni aradı dediki sende benim bir kızımsın ben geleceğim yanına sen doğum yap toparlanana kadar tabi ben şok tamam olur ben senden daha cok isterim yanımda bulunmanı neyse 2 aydır gelicem gelicem deyip durdu meğerse bizi oyalıyormuş .doğumuma 3 günden az bir süre kalmış hanımefendi ariyo ben gelemem bayram geldi evim burda kaliyo demez mi ben artık çıldırdım bir insan bunu gelinine oğluna yapar mi?? Bişeyde diyemedim allahından bul dedim inanın o kadar öfkeliyim sinirliyim ağlıyorum ama ne çare 😪😪😪bu mübarek günlerin hurmetine onu allahu teâlâya havale etmişim rabbim onun hakkından gelsin inşaAllah🤲🤲
Annen kız kardeşin yok mu kaynana tenezzül ediyorsun susmaz o herseyine karışır benim kaynanam iki gün geldi kaldı eşimle kavga ettim gebe halimle babamlardayim

Annen kız kardeşin yok mu kaynana tenezzül ediyorsun susmaz o herseyine karışır benim kaynanam iki gün geldi kaldı eşimle kavga ettim gebe halimle babamlardayim
Canım annem vefat etti.ablamda yeni 4 gün oldu doğum yapalı.nefir ya bu eşlerin bize reva gördüğü 😫😫Allah yardımcın olsun seninde gerçekten çok zor 🤲🤲

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Boşver canım kendini niye seni düşünmeyen biri için strese sokuyorsun ki gelmezse sende ona göre tavrını alırsın ona göre de çocuklarını görür sever o zaman. benimde kendi annem 15 dakikalık mesafede oturuyor işten izin alamam diye bahanesi hazır hep burdan otobüs araba yok gibi ama takmıyorum hiç öyleyse öyle diyorum kaynanamla lohusalığın bitene kadar gitmem yanından diyor isteyen her türlü gelir diyorum sadece bazen annenler bile yapmıyor yani 👍
Canim benimde qayinvalidem oyle 3cu hamileyiyim esimle benim arama giriyor evlendiyim 12 yil amma yinede beni gozu goturmuyor hep boyuk gelini iyi ama boyuk gelini evinden kovdu bunu simdi rusiyadayim gidiyor Azerbaycana gelinin yanina 😒sanki ona gelini daha ònemli torunlari diyil 😏dogumda napicam cocuklarimi yaninda kimi qoyucam bilmiyorum benimde annem yanimda diyil ki yardimima kossun😔 napalim Allah boyle qaynanalari islah etsin kalbine insaf salsin 🤲😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Insa
Aynen canım keser döner sap döner gün bizede gelir elbet🙏🙏
İnsallah😒

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar