Kayınvalide sorunu 😶

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA- tarafından oluşturulan Kayınvalide sorunu 😶 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,206 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınvalide sorunu 😶
Konbuyu başlatan SBA-
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kendi kayınvalidesi ona hiç bakmamış yardımcı olmamış eşimle kardeşi arasında 1 yaş var iki bebekle zorlanmış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada süt ver diye tutturdu kesinlikle vermiyorum verdirtmem dedim. Ne zorluklarla taşıdım düşük tehlikesi vardı 3 ay yattım bayıldım sancılandım bebek ters geliyordu sezeryan oldum o kadar ağrı acı çektim tutturdu süt ver diye dedim ya alerjisi varsa ölürse diyorum bir tek senin çocuğun yok sen doğurmadın diyor benimki kıymetli dedim
Valla bnm kide kıymetli gözüm kimseyi görmez kusura bakmasınlar 36+4 doğan çocuğumu riske atmam doktor ne diyorsa onu yaparım dedim dedi sanki ben hiç çocuk büyütmedim buyuttugun belli daha sarılık olduğunu anlamdan dedin terslerim babam gelse affetmem bnm cocuguk kıymetli riske atmam zaten bakınca icim açıyor zor uyanıyor

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Senin sütün yeter ona canım mama başlama boşuna çocuğun emme kapasitesini mama verip düşürmeyin işte o zaman azalır sütün bebek emdiği kadar süt üretir memeler. Eşinle konuş süt ve emzirmeyle alakalı makaleler var bunları oku yer edinsin aklında. Benim arkadaşımın da görümcesi aynı şeyleri yaptu sütün yetmiyor sütün yetmiyor diyordu ikidebir ama çocuk kilo almaya devam ediyor yalandan süt analizi yaptırdık süt çok besleyici ve fazlaymış dedik çenesini kapattık çok sıkılırsan salla gitsin😂
Eşime dedim dün akşam annenle konuş bana sürekli sütün yetmiyor diyor üzülüyorum sütüm kesilirse bebeğe mecbur mama vericez konuş demesin bir daha dedim tamam konuşurum dedi. Hastaneye gidiyoruz göbek deliği dışarı doğru çıkık iltihap akıyordu doktor bir genel cerrah görsün dedi kayınvalidem doktordan iyi biliyormuş gibi kilo aldıkça düzelir diyor 🤦🏻‍♀️ göz muayenesine götürücez gerek yok öyle şeye benim çocuklarım gitmedi diyor kalça çıkığı için ultrason çektiricez gerek yok kalça çıkığı olsa durmaz diyor

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Eşime dedim dün akşam annenle konuş bana sürekli sütün yetmiyor diyor üzülüyorum sütüm kesilirse bebeğe mecbur mama vericez konuş demesin bir daha dedim tamam konuşurum dedi. Hastaneye gidiyoruz göbek deliği dışarı doğru çıkık iltihap akıyordu doktor bir genel cerrah görsün dedi kayınvalidem doktordan iyi biliyormuş gibi kilo aldıkça düzelir diyor 🤦🏻‍♀️ göz muayenesine götürücez gerek yok öyle şeye benim çocuklarım gitmedi diyor kalça çıkığı için ultrason çektiricez gerek yok kalça çıkığı olsa durmaz diyor
Ay Allahım ya bende de öyle göbeği dusmedi gazlı bez yapıştı göbeğine içine bırak birşey olmaz diyor bende kalktım götürdüm hastaneye iyi ki de gittim dinlemedim hem gazlı bezi aldılar hemde sarılık olduğu oetaya çıktı

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Ay Allahım ya bende de öyle göbeği dusmedi gazlı bez yapıştı göbeğine içine bırak birşey olmaz diyor bende kalktım götürdüm hastaneye iyi ki de gittim dinlemedim hem gazlı bezi aldılar hemde sarılık olduğu oetaya çıktı
Yahu doktor bir şey diyorsa bir bildiği vardır değil mi neden inat ediyorlar anlamıyorum. Benim çocuğum içim rahat etmiyor belki götürmeseydin daha kötü olurdu göbeği nerden bilebiliriz. Bebeğin ne kadar oldu

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yahu doktor bir şey diyorsa bir bildiği vardır değil mi neden inat ediyorlar anlamıyorum. Benim çocuğum içim rahat etmiyor belki götürmeseydin daha kötü olurdu göbeği nerden bilebiliriz. Bebeğin ne kadar oldu
6 günlük daha yeni canm içim tabi rahat etmez doktor o kdar sene okumuş kızdı bana onun bunun lafıyla sakın çocuğa birşey yedirme dedi daha çocuğun çok ufak yok dedim iki gün sonra tekrar işte ölçülecek çok uyuyor uyandirmakta çok zorlanıyorum canm o şekilde görünce de ben çok üzülüyorum

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bak görüyor musun işte ne cahillik
Aynn öyle ineğin sütü bebeklerin bağırsaklarında zararlı organizmaların artmasına neden oluyor bu da bağışıklık sistemine zarar veriyor ama eskilere bunu anlatmak mumkun değil birde şimdi ne inek sütü 20 yıl önceki süt ne elma 20 yıl önceki elma

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
6 günlük daha yeni canm içim tabi rahat etmez doktor o kdar sene okumuş kızdı bana onun bunun lafıyla sakın çocuğa birşey yedirme dedi daha çocuğun çok ufak yok dedim iki gün sonra tekrar işte ölçülecek çok uyuyor uyandirmakta çok zorlanıyorum canm o şekilde görünce de ben çok üzülüyorum
Benimkide çok uyuyor bezini değiştir ben çok uyuyunca bezini değiştiriyorum hemen uyanıyor ayağının altını gıdıkla benim bebeğimde de sarılık var 2 saatte bir uyandırıp emziriyorum emerken uyursa rahatsız ediyorum uyanıyor emmeye devam ediyor

Aynn öyle ineğin sütü bebeklerin bağırsaklarında zararlı organizmaların artmasına neden oluyor bu da bağışıklık sistemine zarar veriyor ama eskilere bunu anlatmak mumkun değil birde şimdi ne inek sütü 20 yıl önceki süt ne elma 20 yıl önceki elma
Şekerli su bile ver diyen oldu benim bebeğim kobay değil deneme yanılma yöntemiyle büyütemem

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide çok uyuyor bezini değiştir ben çok uyuyunca bezini değiştiriyorum hemen uyanıyor ayağının altını gıdıkla benim bebeğimde de sarılık var 2 saatte bir uyandırıp emziriyorum emerken uyursa rahatsız ediyorum uyanıyor emmeye devam ediyor

Şekerli su bile ver diyen oldu benim bebeğim kobay değil deneme yanılma yöntemiyle büyütemem
Altını açıyorum oda ise yaramıyor topukdan biraz uyanıyor az az da olsa emziriyorum 1 damlada 1 damla diyorum süt sıkıntım var senin sarılık derecesi ne kdar yüksek cnm doktor ne diyor ne kadarlık senin

Banda dediler şekerli su ver yoğurt ver diye ama hiç birini yapmadım doktor ne diyorsa onu yapıyorum sadce kulak dolma işler yapamam valla korkarım

M

Melek800

Guest
Yeminle aynı benim kaynanam hamileyken kovit oldum çocuk erken doğdu kuvoze girdi diye bana demediğini bırakmadı aynı emzirirken tepemde bekledi çocuk beni emmesin diye gitti çocuğa mama verdi kucağomdan zorla çekip alıp götürürdü mecburen kendinde kaldım doğumdan sonra eşim geceye gittiği için ama kaldığım hergün her saat ağlamaktan sütüm çekildi gelirken de bebeği vermek istemedi gitti sakladı çocuğu zorla aldım şimdi de çocuk üç aylık oldu evden dışarı çıkarmadığım halde çpcuk kovit oldu bu sefer bunda da gene bana saydı en son bende dayanamadım saydım ağzıma geleni fazla sabır bi süre sonra bünyeye zarar oluyo

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Aaa muhalefet iktidara oynuyor evde resmen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar