Sorum var Kayınvalide sorunu

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 26 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Kayınvalide sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 860 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınvalide sorunu
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
😂😂 Aslında aynı ama neden abartılıyor arasındaki fark ne anlamadım , abimde oğlu yeni doğdu Umut Eymen koydular başta ama değiştirmiş ler Umut Alpaslan koymuş ben Alparslan dedim yok Alpaslan dedi😂😂 ikisi farklıymış , ama doğrusu Alparslan
Bende bugün bie kaç kişiye alpaslan diye söyledim dilim ona daha kolay döndü 😀 bana alpaslan ve Alparslan farklı bir isim dedi bende ne alaka ya ikiside aynı dedim yok ykn diyince kafam karıştı Alparslan olucak o zama bnm ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O yüzden eşin hariç kimseye yakın olma yani mesafeni koru canım kimse içinde eşinle aranj bozma

İkiside farklı ama AlpArslan daha güzel canım ve kulağa hoş geliyor
Eşim çok istiyor bende tamam dedim kızıma ben koydum o karışmadı hiç bunada ben hiç karışmıyorum ama öğrendim ki iki çeşit Alparslan varmış 😀

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugün bie kaç kişiye alpaslan diye söyledim dilim ona daha kolay döndü 😀 bana alpaslan ve Alparslan farklı bir isim dedi bende ne alaka ya ikiside aynı dedim yok ykn diyince kafam karıştı Alparslan olucak o zama bnm ki

Eşim çok istiyor bende tamam dedim kızıma ben koydum o karışmadı hiç bunada ben hiç karışmıyorum ama öğrendim ki iki çeşit Alparslan varmış 😀
Kezbanla keziban gibi herhalde bi fark yok aslında ama kiminin diline kolay gelmiş Alpaslan demek, Alparslan Büyük Selçuklunun önemli hükümdarlarından olması lazım

Büşra4620

Kayıtlı Üye
rank
Kayınvalidem 4 erkek çocuk annesi. Eşim 2. çocuğu. Eşimin hiçbir yaptığını görmüyor. Eşimi sürekli suçluyor, hakaret ediyor, seni evlatlıktan sildim diyor. Benim ayda bir kapımı çalıyorsun demiş ama biz 2 haftada bir gider kalırız onlarda. Beni öldün mü kaldın mı diye arıyorsun demiş ama eşim her gün arar sorar. Ne yapacağımızı şaşırdık. Nasıl davranacağımızı. Bir türlü yaranamıyoruz. Evlat ayrımcılığı yapıyor büyük oğlu için eşimi dışlıyor. Seni evlatlıktan siliyorum falan diye ağır konuşmuş. Eşim ve ben ne yapacağımızı şaşırdık. Onlar kırılmasın diye biz hep alttan aldık ne isterlerse yaptık ama bir türlü yaranamadık.
Ya kimseye iyilik yapmaya gelmiyor bir anne evladına nasıl söyler o sözleri ama hep iyiler kaybetmeye mahkum derler ya gerçekten öyle. Bende kayınvalidem e çok iyilik yaptım ama onlar beni ezmeye çalıştı bende araya mesafe koydum sonuçta beni onlar beslemiyor ev ayrı yol ayrı

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kezbanla keziban gibi herhalde bi fark yok aslında ama kiminin diline kolay gelmiş Alpaslan demek, Alparslan Büyük Selçuklunun önemli hükümdarlarından olması lazım
Evet cnm tarihte de Alparslanmis bende direk alpaslan diyince bana işte iki isim.var dediklerinde şaşırdım ama koymak istediğim Alparslan o yüzden doğrusunu öğrenmiş oldum 😀

A

Ays123

Guest
Ya kimseye iyilik yapmaya gelmiyor bir anne evladına nasıl söyler o sözleri ama hep iyiler kaybetmeye mahkum derler ya gerçekten öyle. Bende kayınvalidem e çok iyilik yaptım ama onlar beni ezmeye çalıştı bende araya mesafe koydum sonuçta beni onlar beslemiyor ev ayrı yol ayrı
Evet gerçekten kimseye iyilik yapmaya gelmiyor. Söyledi maalesef ki.

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kayınvalidem 4 erkek çocuk annesi. Eşim 2. çocuğu. Eşimin hiçbir yaptığını görmüyor. Eşimi sürekli suçluyor, hakaret ediyor, seni evlatlıktan sildim diyor. Benim ayda bir kapımı çalıyorsun demiş ama biz 2 haftada bir gider kalırız onlarda. Beni öldün mü kaldın mı diye arıyorsun demiş ama eşim her gün arar sorar. Ne yapacağımızı şaşırdık. Nasıl davranacağımızı. Bir türlü yaranamıyoruz. Evlat ayrımcılığı yapıyor büyük oğlu için eşimi dışlıyor. Seni evlatlıktan siliyorum falan diye ağır konuşmuş. Eşim ve ben ne yapacağımızı şaşırdık. Onlar kırılmasın diye biz hep alttan aldık ne isterlerse yaptık ama bir türlü yaranamadık.
Görüşmeyin öyleleriyle ömür törpüsü başka bir şey değil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar