Sorum var Kayınvalide sorunu

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 26 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Kayınvalide sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 859 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınvalide sorunu
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kayınvalidem 4 erkek çocuk annesi. Eşim 2. çocuğu. Eşimin hiçbir yaptığını görmüyor. Eşimi sürekli suçluyor, hakaret ediyor, seni evlatlıktan sildim diyor. Benim ayda bir kapımı çalıyorsun demiş ama biz 2 haftada bir gider kalırız onlarda. Beni öldün mü kaldın mı diye arıyorsun demiş ama eşim her gün arar sorar. Ne yapacağımızı şaşırdık. Nasıl davranacağımızı. Bir türlü yaranamıyoruz. Evlat ayrımcılığı yapıyor büyük oğlu için eşimi dışlıyor. Seni evlatlıktan siliyorum falan diye ağır konuşmuş. Eşim ve ben ne yapacağımızı şaşırdık. Onlar kırılmasın diye biz hep alttan aldık ne isterlerse yaptık ama bir türlü yaranamadık.
Bitanem sende iyi davranmayı bırak

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
İyim cnm araba mide bulantısı oluyor birde halsizlik böyle bir iş yapasim yok sonra bir bakmışsın bütün evin içinden geçmişim değişik bir durum 24+4 oldum 4 gözle zamanın çabuk geçmesini bekliyorum valla sen nasılsın canm
Rabbim kolaylık versin iyiyim bende Türkiye tatili bitti şuan evimde temizlik yapıyorum çocukların okulu koşturmaca anliyacan

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim kolaylık versin iyiyim bende Türkiye tatili bitti şuan evimde temizlik yapıyorum çocukların okulu koşturmaca anliyacan
Oh ne güzel bende valla aselle ev temizlik sorumluluk kayinpeder o bu uğraşıyorum valla bugün balkonlari yıkıyorum birini yıkadım yoruldum oturdum şimdi çamaşır suyu biraz kötü etti Rabbım kolaylık versin valla cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar