Sorum var Kayınvalide

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabina❤️Nilay tarafından oluşturulan Kayınvalide başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,034 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınvalide
Konbuyu başlatan Sabina❤️Nilay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Sabina❤️Nilay

Kayıtlı Üye
rank
Ben artık yoruldum ne kadar ağlıyıcam südüm kaçar diye korkuyorum bu kadın bir iblis gibi ben dayanamıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım ıslah etsin inşallah minicik bebeden ne istiyor utanmaz 😡😡😡
Bilmem cocuguma bakmıyo ben evdə tək hem ev işi yapiyorum həm yemək bişiriyorum həm çocuğa bakiyorum

Allah'ım ıslah etsin inşallah minicik bebeden ne istiyor utanmaz 😡😡😡
Bilmem cocuguma bakmıyo ben evdə tək hem ev işi yapiyorum həm yemək bişiriyorum həm çocuğa bakiyorum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben artık yoruldum ne kadar ağlıyıcam südüm kaçar diye korkuyorum bu kadın bir iblis gibi ben dayanamıyorum

Kuzum sakin stres yapma sütun kesilir bebegini düşün eşini karşına al güzelce herşeyi anlat sana neler yaptıklarını egerki birşey yapmıyorsa cizgini köy ailen varsa yanına git surundur

Sabina❤️Nilay

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sakin stres yapma sütun kesilir bebegini düşün eşini karşına al güzelce herşeyi anlat sana neler yaptıklarını egerki birşey yapmıyorsa cizgini köy ailen varsa yanına git surundur
Hümeyram kocam beni anlıyor amma bu kadın kafadan bozuk hep deyingən ben ne kadar sabr edirəm yaa yaptıklarini desəm bir saniyə hic kimsə yanında kalmaz ben dözüyorum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hümeyram kocam beni anlıyor amma bu kadın kafadan bozuk hep deyingən ben ne kadar sabr edirəm yaa yaptıklarini desəm bir saniyə hic kimsə yanında kalmaz ben dözüyorum
Alllah'ım yardımcın olsun Canım Hep Senin Yanındamı Kalıyor

Sabina❤️Nilay

Kayıtlı Üye
rank
Alllah'ım yardımcın olsun Canım Hep Senin Yanındamı Kalıyor
Evet canım bir evdə kalıyoruz bazen çox yoruluyirum ya Allah canını alsın istiyorum sabahları hic uyanmak istemiyorum ben çox kötüyüm sabrın yetmiyo ağzına nə küfür geliyo ailəmə bana cocuguma söylüyo

ALLAH ISLAH ETSIN NE KADAR CIRKIN KADINLAR VAR
Çirkinde sözmü kuzum böyle adamlara hiçmi bir şey olmuyor Allaha həvalə ediyorum amma görüyorum benden çok iyi

Bana arkamca söylüyorki çocuğun sana kısmet olmasın güzel gününü görmiyesin xeyrini görmiyesin yetim kalsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar