Sorum var Kayınvalide

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabina❤️Nilay tarafından oluşturulan Kayınvalide başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,035 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınvalide
Konbuyu başlatan Sabina❤️Nilay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet malesef kuzum birlikdə oturmasaydık ne derdim vardıki hic bu kadar ağlayıb dert yapmazdim😔
Haklısın kuzum zaten başta iyi görünürler sonra içlerine girince ne olduğunu anlıyor insan ayrı eve taşınma şansınız yok mu cnm. Seni çok iyi anlıyorum bende bir yıl boyunca beraber oturdum senin kadar sıkıntı çekmemişimdir ama gerçekten çok zor bir durum rabbim yardımcın olsun 🤲

Böyle kaynanadansa olmaması daha iyiydi insan nasıl oğlunu doldurup hep üstüme kaldırır büyü tapşırmağa gidiyo oğluyla arami açsın diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet ben öyle tərcih edərdim Allah bəlalarında vermiyorki turp gibi
Kuzum ailen yokmu anneme konuşsan bir oturup konuşsa hem eşinle hem kayın validenle
yada evleri ayırın

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim kuzum Allah hepsinin çocuğunu onlara,onlarıda çocuklarına bağışlasın Amin🤲🏻♥️

Böyle kötü insanlara hiç bir şey olmuyor ki kuzum hep o çirkin yüzünü görmekdense görmemeyi tərcih edərim 1 yıl hič değil evliyim o benle böyle yapıyo gebe olandada öyleydi ben 8-9 aylikdi çocuğumun erkən gəlmə riski vardı deyiniyordu küfür yapiyordu işlər kaldı yemək bişirmək kaldı diye ben doğdum 3 gün deyildi dogmusdum Anneme söylediki iş yapsin sezeryan deyilki təbii dogubda amma halbuki doğuşda tikiş dəymişdi bana😔
Amin canım amin🤲 sıkma canını sen sınırını çiz eşinle konuş o da sınır cizsin kendi yola gelir

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Öyle derler😅👍🏻
Aslında oğlunu sevdiğimiz için anasınıda seviyoruz yani saygı duyuyoruz ama saygıyı hak etmiyor bazıları. Halbuki oğlun sevmiş evlenmiş anlaşıyorsa sana ne öyle değil mi. Kaldı ki kayın valide olarak sana bir saygısızlığı yoksa Gelin'in bence hiç ses çıkarmaması lazım
Onu anlamak için beyin gerek oda herkeste yok

Onu anlamak için beyin gerek oda herkeste yok
Evet maalesef ki saygı duyma sadece küçüklerin büyüklere karşı uygulaması gereken Bir görev gibi zannediliyor halbuki doğurduğum çocuğa bile saygı duyuyorum mecburum ama işte dediğin gibi anlamak gerekiyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok teşekkür ederim kuzum Allah hepsinin çocuğunu onlara,onlarıda çocuklarına bağışlasın Amin🤲🏻♥️

Böyle kötü insanlara hiç bir şey olmuyor ki kuzum hep o çirkin yüzünü görmekdense görmemeyi tərcih edərim 1 yıl hič değil evliyim o benle böyle yapıyo gebe olandada öyleydi ben 8-9 aylikdi çocuğumun erkən gəlmə riski vardı deyiniyordu küfür yapiyordu işlər kaldı yemək bişirmək kaldı diye ben doğdum 3 gün deyildi dogmusdum Anneme söylediki iş yapsin sezeryan deyilki təbii dogubda amma halbuki doğuşda tikiş dəymişdi bana😔
Ne diyim ki kuzum yasadiklarin cok agir gerçekten rabbim yar ve yardımcın olsun

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet maalesef ki saygı duyma sadece küçüklerin büyüklere karşı uygulaması gereken Bir görev gibi zannediliyor halbuki doğurduğum çocuğa bile saygı duyuyorum mecburum ama işte dediğin gibi anlamak gerekiyor
Benim kaynana dört gelini var hiçbiri sevmiyor istemiyor yanlız yaşıyor benim eşim çok düşkün ama benim cizgim belli hayatta yaşamam gerekirse resti çekerim kimseye eyvallahim yok bu hayatta

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar