Kayinvalidem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşenin Annesi tarafından oluşturulan Kayinvalidem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 879 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayinvalidem
Konbuyu başlatan Ayşenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun kayinvalidemin dogum günü sizce ne hediye alabilirim fikir verir misiniz.
Bence mesela neden hoşlanır neyi sever biliyorsan benim annem açık tı ben anneme elbise çanta ayakkabı almıştım kayınvalidem kapalı ona doğum günü değil de icimden geldiği için internet ten ona isimli kadife Kur'an sedefli tesbih almıştım gül kokulu bı arada elbise iç çamaşırı bide evde giyilen babet ler var ya onlardan almıştım kargoyla gönderdim ama habersiz çok sevinmişti bide annem bı buket çiçek bile alsam çok mutlu olurdu canım seninde kayınvaliden açıksa yada kapalıysa ona göre bı hediye alabilirsin canım takdir ettim seni ne ince düşünceli sin

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun kayinvalidemin dogum günü sizce ne hediye alabilirim fikir verir misiniz.
Giyim tarzına uygun birşeyler alabilirsin çiçek olabilir mesela 🤗 neyden hoşlanır bilemiyorum ama çiçekten hoşlanmayacak insan olmaz. Ki zaten düşünmüş olman bence en değerlisi olacaktır onun için. Ama giyim tarzına uygun biseyler daha olabilir gibi 🤗🤗 bu arada doğum günü kutlu olsun 🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seni gelini yapmış ne güzel senden daha büyük hediye varmı boşver 😂😂
Allah seni yaa 😂😂 di mi böyle düşünceli bir gelini var daha ne istesin

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Giyim tarzına uygun birşeyler alabilirsin çiçek olabilir mesela 🤗 neyden hoşlanır bilemiyorum ama çiçekten hoşlanmayacak insan olmaz. Ki zaten düşünmüş olman bence en değerlisi olacaktır onun için. Ama giyim tarzına uygun biseyler daha olabilir gibi 🤗🤗 bu arada doğum günü kutlu olsun 🥰🥰
Tesekkur ederim canim❤

😂😂Ama kayinvalidem de düşünceli kizlar ozel gunleri oda hic atlamaz

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank

Aynen valla

Tüm sayfalar yüklendi.