Kayınvalideniz doğumdan sonra çok karıştı mı? Nasıl başa çıktınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Kayınvalideniz doğumdan sonra çok karıştı mı? Nasıl başa çıktınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,504 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayınvalideniz doğumdan sonra çok karıştı mı? Nasıl başa çıktınız?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylalee

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kim dedi bunu kaynananami
Evet bide gelene gidene sütü de yok memesi buyuk ama süt yok diyordu 3 gun sonra bir sütüm geldi anlatamam sagip hastaneye goturuyordum 1 haftada 150 torba hastaneye 100 torbada evin dolabina atmistim sonrada amann ne bu inek gibi sagma kendini kesilsin biraz cocuk yeni dogmus icemez bu kadar sütü ayy bı sütü var karsiya fırlıyor dedi sonra her gelene degisikti ya daha neler neler zaten 2 hafta zor dayandim cocuk hastanedeb eve gelince alma kucagina alışma sin deyip uyuyan cocugu surekli kucaginda turuyordu birak yatsin diyordu esim ver bana koyayim diyidu aman sen de alma kokuna akisir diye esime bile vermiyodu ulen kime alissin bu cocuk sanami bizim cocugumuz deyince kavgaya tutustular esim götürüp evine birakti kaynanami 3 ay sonra gördum kaynana mi birdaha şimdi de kusuz kaynanamla ben konusmuyorum o yuzden bunda azini acip bisey diyemiyo catliyodur dogurcam şurada az kaldi hala esime oğlum hayırlı olsun cocugun olcakmis demedi ama isi dusse salih kos salih ak Salih yap diyor annem her gun kizim baris esin üzülür diyo ama ben çok kırgınım eskisi gibi olmicaz birdaha o cahil gelin gitti artik 👍

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet bide gelene gidene sütü de yok memesi buyuk ama süt yok diyordu 3 gun sonra bir sütüm geldi anlatamam sagip hastaneye goturuyordum 1 haftada 150 torba hastaneye 100 torbada evin dolabina atmistim sonrada amann ne bu inek gibi sagma kendini kesilsin biraz cocuk yeni dogmus icemez bu kadar sütü ayy bı sütü var karsiya fırlıyor dedi sonra her gelene degisikti ya daha neler neler zaten 2 hafta zor dayandim cocuk hastanedeb eve gelince alma kucagina alışma sin deyip uyuyan cocugu surekli kucaginda turuyordu birak yatsin diyordu esim ver bana koyayim diyidu aman sen de alma kokuna akisir diye esime bile vermiyodu ulen kime alissin bu cocuk sanami bizim cocugumuz deyince kavgaya tutustular esim götürüp evine birakti kaynanami 3 ay sonra gördum kaynana mi birdaha şimdi de kusuz kaynanamla ben konusmuyorum o yuzden bunda azini acip bisey diyemiyo catliyodur dogurcam şurada az kaldi hala esime oğlum hayırlı olsun cocugun olcakmis demedi ama isi dusse salih kos salih ak Salih yap diyor annem her gun kizim baris esin üzülür diyo ama ben çok kırgınım eskisi gibi olmicaz birdaha o cahil gelin gitti artik 👍
Bende kendimi kestirerek bu arada ay çok güldüm sezeryan olucamda kaynanani görsem söylerdim bende benim kaynanam akılsız sanardim demekki çokmus 😜
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdiki kaynanalari anlamıyorum bir rahat bırakın gelinleri eski koca karı yöntemleri bitti artık herkes çocuğunu kendine göre dogursun yetistirsin benimki karismazda oda dünyada bir tane eşi benzeri yok türünün son örneği🤣

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Iyi günler anneler ve anne adaylarım nasılsınız? Ya ben daha 19 haftalık hamileyim ancak bu soru çok kafama takıldı. Bunu yaşayanınız var mı? Böyle kayınvalideniz her şeye karışsın doğumdan sonrayı kastediyorum. İşte yok bunu giydirme yok böyle olmaz filan. Veya işte ne alacağınıza filan karıştı mı mesela işte bu ürün daha ucuz bunu al gibi şeyler?
Bmm kaynanam cok ii bi kadındır cok severim ama yine de işte kızım sunu yap bunu yap dedi. Bende tmm anne deyip işime geleni yapmadım işime gelmeyeni yapmadım böylece büyüdü gittiler. 3.yü dogurdum gecenlerde dio kızım işte söle böle. Gülerek dedim 3. Yü dogurdum anne hala bişi öğrenemedim sanıyon sen beni heralde. 🤭Tmm karışmıyorum ben daha dedi o da güldü sonra konu değişti. Görümcemin oğlu 5 e gidio daha hala karısır ona söle yap falan die o da anne sus artık karısma der. Bana bişi diincede görümcem atlar hemen of anne kızı sıkma yeter herkes herseyi biliyor die

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bende kendimi kestirerek bu arada ay çok güldüm sezeryan olucamda kaynanani görsem söylerdim bende benim kaynanam akılsız sanardim demekki çokmus 😜
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdiki kaynanalari anlamıyorum bir rahat bırakın gelinleri eski koca karı yöntemleri bitti artık herkes çocuğunu kendine göre dogursun yetistirsin benimki karismazda oda dünyada bir tane eşi benzeri yok türünün son örneği🤣
Valla bunlar bir deil binlerce hepsi cesit çeşit bana dedi ama normal doguran diger iki gelinide benim peşime sezeryanla dogurdular 🤷 onlar normal dogurdu sen sezeryanla diyip duruyodu ikisininkide anne karnında kaka yapti ikisininkinide sezeryanla aldilar ilahi adalet 🤣

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
Iyi günler anneler ve anne adaylarım nasılsınız? Ya ben daha 19 haftalık hamileyim ancak bu soru çok kafama takıldı. Bunu yaşayanınız var mı? Böyle kayınvalideniz her şeye karışsın doğumdan sonrayı kastediyorum. İşte yok bunu giydirme yok böyle olmaz filan. Veya işte ne alacağınıza filan karıştı mı mesela işte bu ürün daha ucuz bunu al gibi şeyler?
yok canim cok sukur kayinvalidem hic karismaz oyle seylere baska seylere de karismaz kendi halinde sagolsun.. bu karisanlarda ne diye karisirlar hic anlam veremiyorum... bebegin annesi bebegini daha iyi dusunur yani sonucta.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar