Kaynana görümce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Kaynana görümce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,713 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kaynana görümce
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Her gün başına kakıyorum annen gelmedi diye bukadar olmaz diye ama bir kulaktan giriyor bi kulaktan çıkıyor eşimden bile artik nefret etmeye başladım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay benim eşimde keşke hiç aramasa ama nerde bide annesiyle konuşurken kendini kurban olurum demiyor mi hepten çıldırıyorum

Ay benim eşimde keşke hiç aramasa ama nerde bide annesiyle konuşurken kendini kurban olurum demiyor mi hepten çıldırıyorum
Hiç sevmezdim böyle kocayı şans banada vurdu

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ah mervem ahh bu ahhh in altında neler var nelerrr🤣🤣🤣yazsam uygulama çöker en iyisi yazmayın🙈
Bende anlatmaya başlasam en aşağı 1 senede biter o 1 sene içerisindede yine durmazlar dolayısıyla ömür boyu anlat anlat bitmez 🤦🏻‍♀️ Seninle oturup bir çay içmek lazım kesin bizimkilerde bi kan bağı var 😂

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende anlatmaya başlasam en aşağı 1 senede biter o 1 sene içerisindede yine durmazlar dolayısıyla ömür boyu anlat anlat bitmez 🤦🏻‍♀️ Seninle oturup bir çay içmek lazım kesin bizimkilerde bi kan bağı var 😂
Ayni ilde otursaydim kesin bulur gelirdim yanına inan ama Kastamonu haritada bile yerini bilmiyomm 🤣🙈🙈

Ayni ilde otursaydim kesin bulur gelirdim yanına inan ama Kastamonu haritada bile yerini bilmiyomm 🤣🙈🙈
Kastamonu ya baktım karadenizdeymis bana uzaksın tuhhh

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım yardımcın olsun canim

Burcuhaziran

Kayıtlı Üye
rank
13 gündür bebegi kucağıma aldım ne kaynanam ne görümcem daha çocuğu görmeye gelmediler beni bile bi iki defa aradılar nasil insanlar hic mi yeğenini torununu merak etmez insan kaynanam hergün eşimi arıyor oram ağrıyor buram ağrıyor gelemiyorum diye yalandan da ağlamaklı oluyor eşimde bana şeytan gıbı konu ailesi oldumu safin önde gideni oluyor bende çıldırıyorum anneside biraz başı ağırsın anne hasta diyip oraya çekip götürüyor gitmediğim zamanda tartışıyoruz böyle kaynanaya görünceye eşe ne demeli
Emin ol geldiklerinden gelmedikleri daha hayırlı Öyle insanların sevgisinden şüphe ederim ben yapmacık bir şekilde gelecekse gelmediği daha iyi Allah'a havale şeytan görsün yüzlerine eşin içinde diyecek bir şey yok Aynı benim eşimi anlatmışsın onların gerçek yüzünü görmeleri için sabretmeninden başka bir şey yok Sana tavsiyem takma kafana onlar gibi umursamaz ol böyle yaptıkça onları mutlu etme

13 gündür bebegi kucağıma aldım ne kaynanam ne görümcem daha çocuğu görmeye gelmediler beni bile bi iki defa aradılar nasil insanlar hic mi yeğenini torununu merak etmez insan kaynanam hergün eşimi arıyor oram ağrıyor buram ağrıyor gelemiyorum diye yalandan da ağlamaklı oluyor eşimde bana şeytan gıbı konu ailesi oldumu safin önde gideni oluyor bende çıldırıyorum anneside biraz başı ağırsın anne hasta diyip oraya çekip götürüyor gitmediğim zamanda tartışıyoruz böyle kaynanaya görünceye eşe ne demeli
Gelmemeleri gelmelerinden daha iyi değil mi canım yenidoğan bebekler enfeksiyon riski taşıyor aslında ilk 40 gün dikkat etmek gerekir. Gelen mutlaka bebeği öpüp koklayacaktır buna engel olamazsın o nedenle gelmemeleri sağlık açısından daha iyi

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Ne acayip insanlar varmış bu hayatta insan torununu hiç merak etmezmi Allah görür bilir boş verin minik bebek iyi olsunda onlar olmasada olur🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar