Sorum var Kaynana sorunsalı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde can kızım tarafından oluşturulan Kaynana sorunsalı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 505 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana sorunsalı
Konbuyu başlatan can kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız kaynanamla yaşıyorum özünde iyi biri ama bazen tartıştığımiz oluyor durup dururken ortaya bir laf atıp sataştigi da oluyor tamam ben de insanım benim de kötü bir nefsim var ağır konuştu mu benim de ağır konuştuğum oluyor inkar etmiyorum asla diyor ben kaynanayim derim sen deme hep ailemin hatalarini yüzüme vuruyor lohusayken eşime diyordu götür bırak babasına bebekte onun değil vermeyecez Allah aşkınıza böyle ağır konuşan insana ağır konuşulmaz mı beni eşime kayınpederime diyecekmis geçen de tartıştık diyor şimdi gidip amcana söyleyecem seni seninle geçinemiyorz nasıl davranacağımi şaşırdım eşim iyi biri olmasa hiç çekilmez bu evlilik bu ev

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız kaynanamla yaşıyorum özünde iyi biri ama bazen tartıştığımiz oluyor durup dururken ortaya bir laf atıp sataştigi da oluyor tamam ben de insanım benim de kötü bir nefsim var ağır konuştu mu benim de ağır konuştuğum oluyor inkar etmiyorum asla diyor ben kaynanayim derim sen deme hep ailemin hatalarini yüzüme vuruyor lohusayken eşime diyordu götür bırak babasına bebekte onun değil vermeyecez Allah aşkınıza böyle ağır konuşan insana ağır konuşulmaz mı beni eşime kayınpederime diyecekmis geçen de tartıştık diyor şimdi gidip amcana söyleyecem seni seninle geçinemiyorz nasıl davranacağımi şaşırdım eşim iyi biri olmasa hiç çekilmez bu evlilik bu ev
Neden ayrı eve çıkmıyorsunuz ki bukadar yüz göz olmaya gerek yok bence

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Neden ayrı eve çıkmıyorsunuz ki bukadar yüz göz olmaya gerek yok bence
Ayrı eve çıkmamız hayal canım ev benle eşime kalacak dahası eşim bu evi yapmış kendi evimiz varken niye kiraya girelim diyor ailemin kiralık dairesi var eşim istese oraya yerleşecem çok düşük ihtimal dayım da geçen gelmiş diyor kaynanana kayınpederine saygılı ol bir şey duyarsam kızarım sana neden kimse insan ilişkilerini çift taraflı düşünmüyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kayınvalidene özünde iyi biri diyorsun canım ama iyi olan biri böyle fitne fesatlık yapmaz oğluyla gelinin arasını bozmaz heleki yeni doğmuş yapmış bir anneyi bebeğinden ayırmaya çalışmaz
Allah yardımcın olsun zor bir durum

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kayınvalidene özünde iyi biri diyorsun canım ama iyi olan biri böyle fitne fesatlık yapmaz oğluyla gelinin arasını bozmaz heleki yeni doğmuş yapmış bir anneyi bebeğinden ayırmaya çalışmaz
Allah yardımcın olsun zor bir durum
Ne yapacam ben peki geçen de eşime dedi zorla bebeğe bir şeyler yediriyor eşim geldi saldırdı bana

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ne yapacam ben peki geçen de eşime dedi zorla bebeğe bir şeyler yediriyor eşim geldi saldırdı bana
Aslında sorun sende degil eşin de ben bu eşleri hiç anlamıyorum madem ki eşinizi ailenize karşı eziceksiniz madem ki ailenize bu benim karım ona saygı duyacaksınız diyemeyecekdiniz niye evleniyorsunuz kadına da doğacak çocuğa da bu kötülüğü yapıyorsunuz anlamıyorum rabbim herkese hayırlı eş nasip etsin mesafe ve uzaklık her zaman iyi gerçekten

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Eşin sana saldırdığı halde niye bekliyorsun ki eline fırsat doğmuş bı kaç gün annenin evine gitseydin burunlarını surtseydin valla alttan alım aman her gelen geçen laf etsin susum la olmuyo artık ne kadar alttan alanda eziliyosun hele ki kaynananın lafına eşinde sana tavır aliyosa kaynanan dört köşe olur iyi insan olsa sana karşı eşini kiskirtmaz benim kaynanam lafli sozludur ama eşimin karşısında böyle bişey yapamaz eşim onada laf ettirmez banada ettirmez

Bide özünde iyi diyorsun, özü iyi olan insan böyle, fitne ler sokmaz araya.iyi bı insan olsaydı,senin gerçekten kusurun olsa bile ört pas eder kimseye belli ettiemezdi, senin bu anlattığın baya kaynana.yani kötü kaynana ,
Bende kaynanamla yaşıyorum ama yani beraber derken evlerimiz ayrı ama çok yakın birbirine.ve yeme içme falan hep onun evinde oluyor,yatmadan yatmaya evimize giriyoruz.gündüzleri yapılacak iş falan bişey yoksa çocuklarımı alır kendi evime geçerim, yemek vakti geldiği zaman giderim onun yanına ve hiç de kötü şeyler yapmaz, yani ara sıra tartışmamız anlaşmazlık falan oluyor ama fitne fesatlık asla yapmaz, tartıştığımiz zamanda ne ben ne o kimseye belli etmeyiz, güler geçeriz, tartışmayı münakaşayi kimseyle hissettirmeyiz,zaten öyle olmaSa beraber yaşanmaz saten

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ayrı eve çıkmamız hayal canım ev benle eşime kalacak dahası eşim bu evi yapmış kendi evimiz varken niye kiraya girelim diyor ailemin kiralık dairesi var eşim istese oraya yerleşecem çok düşük ihtimal dayım da geçen gelmiş diyor kaynanana kayınpederine saygılı ol bir şey duyarsam kızarım sana neden kimse insan ilişkilerini çift taraflı düşünmüyor
Ne alaka yaa saygılı olmayı sen kendin bilmiyormusun sanki birde dayın bunu söylüyor asıl dayın arkanda durmalı onlar birşey söylediğinde onlara kızmalı keşke ayrı eve çıkabilsen karışanında olmaz ozaman

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ne alaka yaa saygılı olmayı sen kendin bilmiyormusun sanki birde dayın bunu söylüyor asıl dayın arkanda durmalı onlar birşey söylediğinde onlara kızmalı keşke ayrı eve çıkabilsen karışanında olmaz ozaman
Keşke canım çok şükür sevgiyi de saygıyı da biliyorum Allah canını alsın aile destek parası için böyle yapıyor en sonunda firlatacam yüzüne sanki çok büyük bir para insan olsa der siz gençsiniz bizden geçti kızınıza kendinize harcayın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide özünde iyi diyorsun, özü iyi olan insan böyle, fitne ler sokmaz araya.iyi bı insan olsaydı,senin gerçekten kusurun olsa bile ört pas eder kimseye belli ettiemezdi, senin bu anlattığın baya kaynana.yani kötü kaynana ,
Bende kaynanamla yaşıyorum ama yani beraber derken evlerimiz ayrı ama çok yakın birbirine.ve yeme içme falan hep onun evinde oluyor,yatmadan yatmaya evimize giriyoruz.gündüzleri yapılacak iş falan bişey yoksa çocuklarımı alır kendi evime geçerim, yemek vakti geldiği zaman giderim onun yanına ve hiç de kötü şeyler yapmaz, yani ara sıra tartışmamız anlaşmazlık falan oluyor ama fitne fesatlık asla yapmaz, tartıştığımiz zamanda ne ben ne o kimseye belli etmeyiz, güler geçeriz, tartışmayı münakaşayi kimseyle hissettirmeyiz,zaten öyle olmaSa beraber yaşanmaz saten
Yok canım bu bütün mahalleye beni kötüledi lohusayken
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım bu bütün mahalleye beni kötüledi lohusayken

Tüm sayfalar yüklendi.