Kaynana sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Kaynana sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,699 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana sorunu
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaynanam bebek doğunca 40i çıkana kadar yanında durmami istiyor ben istemiyorum açıkçası rahat edemem yatamam kalkamam kayinbabam var benim bir evim var isim var haksız mıyım ama kalbini de kırmak istemiyorum nasıl güzel bir şekilde evde kalmam gerektigini evde daha rahat edeceğimi anlatabilirim
Ben direk en rahatı benim evim isteyen benim yanıma gelsin demiştim orada kaynım var kayinbabam var onlar olmasa bile gereksiz buluyorum 1 hafta boyunca 1 gün annem 1 gün kayinvalidem geldi çok şükür toparlandim sonra tek kaldım isteyen geldi yengemde doğum yapacak oda evinde kalacak bence saçma başka yerde kalmak allah ihtiyaç etmesin

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Ben direk en rahatı benim evim isteyen benim yanıma gelsin demiştim orada kaynım var kayinbabam var onlar olmasa bile gereksiz buluyorum 1 hafta boyunca 1 gün annem 1 gün kayinvalidem geldi çok şükür toparlandim sonra tek kaldım isteyen geldi yengemde doğum yapacak oda evinde kalacak bence saçma başka yerde kalmak allah ihtiyaç etmesin
Vala sana katılıyorum

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaynanam bebek doğunca 40i çıkana kadar yanında durmami istiyor ben istemiyorum açıkçası rahat edemem yatamam kalkamam kayinbabam var benim bir evim var isim var haksız mıyım ama kalbini de kırmak istemiyorum nasıl güzel bir şekilde evde kalmam gerektigini evde daha rahat edeceğimi anlatabilirim
Ayy sakın böyle bir hata yapma vallahi benim ilk oğlumda kaynanamlar gel dedi benim eşim tamm dedi bende bişey Demedim eşim sadece 40 gün sonra evimize çıkarız dedi tamm dedim 40 gün oldu 6 ay 6 ay kaynanamlara kaldım evim olduğu halde sakın benim yaptığım hatayı yapma yok gelemem rahat edemem dee
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak gülüm bidaha diyorum sakın tamam deme ben üzerinden 10 sene geçmesine rağmen hala hala pişmanım eşimle aram yoktu zaten daha çok aramız açılmıştı kaynanamlarda kaldığımız sürece gece lavobaya gitmem eşimle aynı odada kalmam hep sorun oldu hatta 6 ay boyunca hiç beraber olmadık aynı yatakta kardeş gibiydik kaynanan gelsin sende kalsın ama sen gitme bence benim düşüncem buu

Bak gülüm bidaha diyorum sakın tamam deme ben üzerinden 10 sene geçmesine rağmen hala hala pişmanım eşimle aram yoktu zaten daha çok aramız açılmıştı kaynanamlarda kaldığımız sürece gece lavobaya gitmem eşimle aynı odada kalmam hep sorun oldu hatta 6 ay boyunca hiç beraber olmadık aynı yatakta kardeş gibiydik kaynanan gelsin sende kalsın ama sen gitme bence benim düşüncem buu

Son düzenleme:

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Valla doğumda sonra git biraz kal sonra evine geç en azından dikiş ağrın azalana kadar

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hayır bide şey var kayinbabam bunlar çocuğa nasıl bakacak buyuyene kadar bizimle kalcaniz ben size çocuk emanet etmem diyor Allah emanet etmiş size ne oluyor dicem olmayacak
Canım sakın kalma kaynanangılde evinde dur ben rahat edemem evimde bakacam yardım edeceksen gel diye soyle kanaman olacak yeri gelecek banyoya girecen dıkısın olursa rahat oturamazsın emzirmek ıcın rahat gıyınecen sutun akacak surekli ust degıstırecen yanı canim evine gec bak 2 gun zorlanırsın sonra rahatlarsın

Herkes annesinin karnında mı ogrenmıs bebek bakmayı onu kucağına alınca Bi guzel bakıyorsun ki canım bilmediğin herseyi ogrenıyorsun onunla ayrıca biz burdayız aklında bırsey takılırsa hepimiz yardımcı oluruz canım 🤗

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Hertürlü kalbi kırılır çünkü isteği belli net.

Hayır bide şey var kayinbabam bunlar çocuğa nasıl bakacak buyuyene kadar bizimle kalcaniz ben size çocuk emanet etmem diyor Allah emanet etmiş size ne oluyor dicem olmayacak
🤣🤣 tam yerinde cevap olurmuş

🤣🤣 tam yerinde cevap olurmuş

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Açık açık söyle anne kendi evimde daha rahat ölürüm de utaniyirum de anlayışla karşılar bence cnm

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
O da abartmis canım kendileri nasıl bakmış bebeğe en iyi annesi bakar.. onlar bizi düşünüyor tamam ama bilseler zaten bebek için de anne için de kendi evi daha kolay ve rahat olur mesela ben onların yanında rahat oturamam bile nasıl uzanıp dinlenecem her şeyi kendileri biliyor sanıyorlar 🤷‍♀️

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
O da abartmis canım kendileri nasıl bakmış bebeğe en iyi annesi bakar.. onlar bizi düşünüyor tamam ama bilseler zaten bebek için de anne için de kendi evi daha kolay ve rahat olur mesela ben onların yanında rahat oturamam bile nasıl uzanıp dinlenecem her şeyi kendileri biliyor sanıyorlar 🤷‍♀️
Aynen öyle adamı sinir ediyorlar kayinbabami öz babam gibi severim çok iyi insan torununu da çok seviyor şimdiden ama kaynanam öyle mi o evde benim üç tane kaynanam var üç elti aynı binada oturuyorlar birisi yaptığıma mükemmel diyorsa diğeri berbat diyor ne yapım ben onların içinde zaten Kürtçe de bilmiyorum Türkçede konuşmuyorlar benim hakkımda mi konuşuyorlar acaba da diye içime suphe düşüyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar