Sorum var Kaynana sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Kaynana sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 897 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana sorunu
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar ya bu kadın beni geriyo sezeryan olcam doğum 1.2.3 Ağustos gibi gün geçtikçe beni kokrtuyi tüm organlarin cikicak kızım solede filanda saçma sapan 1 yaşında kızım var birde oğlum olcak ya cekemiyo ona kalsa ikinci üç yıl sonra olsun allh verdi napayım o kdrda dikkt ederim doğal yolla oldu işte büyük konuştular kocamda dahil
Canım sen hiç onlar kafanı yorma şu an hamilesin bebeğine odaklan doğumuna odaklan sezeryan Emin ol korkulduğu kadar korkunç bir şey değil ben de iki doğumlu sezeryanla yaptım kızım'daki hele hele doğumdan sonra hemen normal doğum gibi ayaklandım biraz güçlü ol söylenenleri asla kulak asma onları utandır

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ya bu kadın beni geriyo sezeryan olcam doğum 1.2.3 Ağustos gibi gün geçtikçe beni kokrtuyi tüm organlarin cikicak kızım solede filanda saçma sapan 1 yaşında kızım var birde oğlum olcak ya cekemiyo ona kalsa ikinci üç yıl sonra olsun allh verdi napayım o kdrda dikkt ederim doğal yolla oldu işte büyük konuştular kocamda dahil
Boş ver canım sen hiç takma kaynananı da etrafı da sen nasıl istiyorsan öyle davran öyle yap Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Canım sen hiç onlar kafanı yorma şu an hamilesin bebeğine odaklan doğumuna odaklan sezeryan Emin ol korkulduğu kadar korkunç bir şey değil ben de iki doğumlu sezeryanla yaptım kızım'daki hele hele doğumdan sonra hemen normal doğum gibi ayaklandım biraz güçlü ol söylenenleri asla kulak asma onları utandır
Yapcam kuzum utandircam inşallh

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar