Sorum var Kaynana ve bebek aç demesi 🤮

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan Kaynana ve bebek aç demesi 🤮 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,251 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynana ve bebek aç demesi 🤮
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Eşinle konuştun mu canım annen böyle yapıyor ben üzülüyorum gibisinden ne tepki veriyor
Diyor annem üzülüyor telaslidir ondan soyleniyor . Sen anneme bakma dinleme konuşsun dursun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı dert bende de var.Bebeğim 3. ayına giricek.Ne zaman ağlasa"Annesi gel annesi,bebeğin acıkmış annesi"diyo.Daha 2 dk önce karnını doyurmama rağmen aç olduğunu söyleyip duruyo😅
Ben memeyi ağzından aldığım saniye bebek nasıl acikiyor anlamıyorum . Birde birşey var 8 çocuğu varmış nedense hepsi de şişko ve güzelmiş,🤣🤣🤣

Bi tek ben mi verebiliyorum cevabını anliyamadim burda herkes aynı dertten yanmış cevabını neden veremiyosnuz
Konuşuyorum hatta görümcem annesine dedi ya sus yorum yapma sanane diye ama yine aynı şeye devam bu son 1 aydır susup yüzüne sinirli bakıyorum ve diyorum birşey olmaz açsa aç kalsın boyle güzel .🤣🤣

Son düzenleme:

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Diyor annem üzülüyor telaslidir ondan soyleniyor . Sen anneme bakma dinleme konuşsun dursun

Ben memeyi ağzından aldığım saniye bebek nasıl acikiyor anlamıyorum . Birde birşey var 8 çocuğu varmış nedense hepsi de şişko ve güzelmiş,🤣🤣🤣

Konuşuyorum hatta görümcem annesine dedi ya sus yorum yapma sanane diye ama yine aynı şeye devam bu son 1 aydır susup yüzüne sinirli bakıyorum ve diyorum birşey olmaz açsa aç kalsın boyle güzel .🤣🤣
O zaman sende takma kafana canım sen bebeğine bildiğin gibi davran sessizde kalma a sevmediğin istemediğin şeyleri söyle yani

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank

Birlik mi yaşıyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.