Kaynana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Beyza🥰 tarafından oluşturulan Kaynana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,991 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kaynana
Konbuyu başlatan Beyza🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar üç hafta önce doğum yaptım 35 haftalık erken doğum oldu kaynanam arayıp bebek nasıl sen nasılsın diye sormadı bile şimdi gelip bebeği görmek istiyomuş siz olsanız ne yapardınız 😕
Neden ki insanin içi içine sığmaz ki uzakta olsa telefonla arar durur dk bir bence kaynananda hata var benim de tehlikem var hemen anında yerleş bize desi 2 haftadır ordayım iş yaptrmiyolar bike eşimle kavga etti kaynanam dedi bana Yoksa sen burda kalyon diyemi kavga ettin evine mi gitmek istiyorsun dedim ne alakası var ben o kadar vicdanszimiyin sen bana bakacam hele benmi şikayet edecem herşeyimi yapiyon demem o ki insan uzakta olur eli ulaşmaz ola bilir ama aramamakta nedir ya dk başı araması lazımdı

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Neden ki insanin içi içine sığmaz ki uzakta olsa telefonla arar durur dk bir bence kaynananda hata var benim de tehlikem var hemen anında yerleş bize desi 2 haftadır ordayım iş yaptrmiyolar bike eşimle kavga etti kaynanam dedi bana Yoksa sen burda kalyon diyemi kavga ettin evine mi gitmek istiyorsun dedim ne alakası var ben o kadar vicdanszimiyin sen bana bakacam hele benmi şikayet edecem herşeyimi yapiyon demem o ki insan uzakta olur eli ulaşmaz ola bilir ama aramamakta nedir ya dk başı araması lazımdı
Canım gelmek istese 1 saat sürüyor gelmeyi bırak arayıp sormayan bı insan çok cins insanlar gerçekten tek iyikim eşim

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Canım gelmek istese 1 saat sürüyor gelmeyi bırak arayıp sormayan bı insan çok cins insanlar gerçekten tek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım gelmek istese 1 saat sürüyor gelmeyi bırak arayıp sormayan bı insan çok cins insanlar gerçekten tek iyikim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım gelmek istese 1 saat sürüyor gelmeyi bırak arayıp sormayan bı insan çok cins insanlar gerçekten tek iyikim
Canım gelmek istese 1 saat sürüyor gelmeyi bırak arayıp sormayan bı insan çok cins insanlar gerçekten tek iyikim eşim
Iş te bende ondan diyom yaa misal gelemedi en azindan arar insan saygıda gene kusur etme cnm ama ben olsam annemde olsa söylerim vallah eşimin anneside olsa gene söylerim yabancıdan beklemez insan sevdiklerinden bekler torunu gelecek nasi gelemez arama ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kaynanam kendine bakacak hizmetçi arıyor yani gelin oda bu devirde şimdiki gelinler evlenirken kaynanaya evinin mesafesini ölçüyor yakinmi uzakmi diye ben sansliyim kaynanamla aramda 8 ülke iki okyanus var bayağı uzak🤣🤣🤭😜
😂😂 Ne güzel anlatmışsın kuzum okurken sesli güldüm resmen

Tüm sayfalar yüklendi.