Kaynana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Beyza🥰 tarafından oluşturulan Kaynana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,989 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kaynana
Konbuyu başlatan Beyza🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar üç hafta önce doğum yaptım 35 haftalık erken doğum oldu kaynanam arayıp bebek nasıl sen nasılsın diye sormadı bile şimdi gelip bebeği görmek istiyomuş siz olsanız ne yapardınız 😕
Gelmesi gerekirken gelmemiş üstüne aramamis bişi yokmuş gibi gelip görmek istemesi çok saçma Eşin le konuş canım içinden ne geçiyorsa eşine söyle tepkini ve ne hissedip düşündüğünü hiç değilse eşin bilsin sonrasında gerekirse kaynana na tepkini gösterirsin ben olsaydım kabul etmezdim ama seni etkilemek istemiyorum 🌹

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Gelmesi gerekirken gelmemiş üstüne aramamis bişi yokmuş gibi gelip görmek istemesi çok saçma Eşin le konuş canım içinden ne geçiyorsa eşine söyle tepkini ve ne hissedip düşündüğünü hiç değilse eşin bilsin sonrasında gerekirse kaynana na tepkini gösterirsin ben olsaydım kabul etmezdim ama seni etkilemek istemiyorum 🌹
Bende kabul etmek istemiyorum canım cidden tahammül edemiyorum eşimle konuştm haklısın diyo ama gelmesinler diyince de yüzü asılıyor napsam bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar