Kaynana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Beyza🥰 tarafından oluşturulan Kaynana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,069 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kaynana
Konbuyu başlatan Beyza🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar üç hafta önce doğum yaptım 35 haftalık erken doğum oldu kaynanam arayıp bebek nasıl sen nasılsın diye sormadı bile şimdi gelip bebeği görmek istiyomuş siz olsanız ne yapardınız 😕
Vallahi canım ne diyeceğimi bilemedim şimdi insan bı Arayip gözün aydın Allah analı babalı büyütsün der ya nasıl yüzsüz insanlar var ya anlamıyorum bunları ya eşin ne diyor bu duruma peki

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gerçekten öyle canım yanıma gelmeyi bırak arayıp sormadılar bile eşim de bana hak veriyor
Bırak gelsin görsün gitsin nasıl olsa gidicek kuzum insanlık sende kalsın ne diyeyim valla bende böyle durumlar hiç olmadığı için çok şükür etrafımdan duyunca şaşırıyorum ya diyorum nasıl yan yana gelince yüzüne bakabiliyorlar ki

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Bırak gelsin görsün gitsin nasıl olsa gidicek kuzum insanlık sende kalsın ne diyeyim valla bende böyle durumlar hiç olmadığı için çok şükür etrafımdan duyunca şaşırıyorum ya diyorum nasıl yan yana gelince yüzüne bakabiliyorlar ki
Bunlar hep böyle eşim yurt dışında bide insan sahip çıkar bunlar aramıyor bile neyse ki benim ailem çok sahiplenici

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bunlar hep böyle eşim yurt dışında bide insan sahip çıkar bunlar aramıyor bile neyse ki benim ailem çok sahiplenici
Eşin neden yurtdışında kuzum aynen onların dans sahip çıkması gerekiyor insan gelinini kızı diye sahiplenmeli ya sonuçta sizinde kızınız var elin evine gidecek 🤦

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Eşin neden yurtdışında kuzum aynen onların dans sahip çıkması gerekiyor insan gelinini kızı diye sahiplenmeli ya sonuçta sizinde kızınız var elin evine gidecek 🤦
Bebek masrafları ve araba almak için gitti eşim baştan beri böyleler ben hiç bı samimiyet bulamadım Allah razı olsun eşimden onu çok seviyorum ama ailesi çöp erken doğum oldu bide yedi kat yabancı aradı onlarda tık yok

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar üç hafta önce doğum yaptım 35 haftalık erken doğum oldu kaynanam arayıp bebek nasıl sen nasılsın diye sormadı bile şimdi gelip bebeği görmek istiyomuş siz olsanız ne yapardınız 😕
Cok yanlış yapmış arayıp gözün aydın diyebilirdi sorada gelse sorun olmazdı ayip etmiş bnde 34+ 4 günlük doğdu bebegim benim kayinvalidem evde beni bekliyordu dört gözle cokta iyi baktı Allah razı olsun ondan

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Cok yanlış yapmış arayıp gözün aydın diyebilirdi sorada gelse sorun olmazdı ayip etmiş bnde 34+ 4 günlük doğdu bebegim benim kayinvalidem evde beni bekliyordu dört gözle cokta iyi baktı Allah razı olsun ondan
Tabi canım bebeğin nerdeyse kırkı çıkacak benim annem baktı Allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım eşinin annesi sonuçta görmeye mecbursun ama tavrınıda koy
Görmeye tahammülum dahi yok valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım eşinin annesi sonuçta görmeye mecbursun ama tavrınıda koy
Görmeye tahammülum dahi yok valla

Tüm sayfalar yüklendi.