Kaynana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Beyza🥰 tarafından oluşturulan Kaynana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,057 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kaynana
Konbuyu başlatan Beyza🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar üç hafta önce doğum yaptım 35 haftalık erken doğum oldu kaynanam arayıp bebek nasıl sen nasılsın diye sormadı bile şimdi gelip bebeği görmek istiyomuş siz olsanız ne yapardınız 😕
Şurada 5 hafta gibi bir süre sonra bende doğum yapacam. Ve aynı dediğin olay başıma gelecek 😂😂 eşime şimdiden dedim ilk zaman arayıp bir şey demezlerse kapımı calmasinlar açmam diye sağolsun arkamda . ama tabiki saygısızlık olmasın diye macbur misafir ederim ama ağzım susmaz bu sefer de illa laf sokarım yanın😂😂

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar üç hafta önce doğum yaptım 35 haftalık erken doğum oldu kaynanam arayıp bebek nasıl sen nasılsın diye sormadı bile şimdi gelip bebeği görmek istiyomuş siz olsanız ne yapardınız 😕
Ben 1 hafdadir hastanedeyim kaynanam ben aramasam arayib sormuyo☹ aslinda kaynanamla iyi anlasiyoruz amma benim zor zamanimda hic arimiyo işine gelmiyo demek

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Şurada 5 hafta gibi bir süre sonra bende doğum yapacam. Ve aynı dediğin olay başıma gelecek 😂😂 eşime şimdiden dedim ilk zaman arayıp bir şey demezlerse kapımı calmasinlar açmam diye sağolsun arkamda . ama tabiki saygısızlık olmasın diye macbur misafir ederim ama ağzım susmaz bu sefer de illa laf sokarım yanın😂😂
Sorma kuzum ya arayıp sormazlar zor zamanda herşey yoluna girince torunum diye sahip çıkarlar 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben 1 hafdadir hastanedeyim kaynanam ben aramasam arayib sormuyo☹ aslinda kaynanamla iyi anlasiyoruz amma benim zor zamanimda hic arimiyo işine gelmiyo demek
Hiç takma kafana boşver sen bebeğine odaklan kuzum 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sorma kuzum ya arayıp sormazlar zor zamanda herşey yoluna girince torunum diye sahip çıkarlar 😅
Normalde kindar biri değilim ama evleneli 10 ay oldu damarıma çok bastılar 😂😂 bide kısayim biliyon mu tepem tez atıyor 😂😂

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Bizim ki hep böyle canım soğuk bı insan sen nasılsın iyisin inşallah

Normalde kindar biri değilim ama evleneli 10 ay oldu damarıma çok bastılar 😂😂 bide kısayim biliyon mu tepem tez atıyor 😂😂😅😅😅 ben çok kindar bi insanım hepsinden Nefret ediyorum 😅

Normalde kindar biri değilim ama evleneli 10 ay oldu damarıma çok bastılar 😂😂 bide kısayim biliyon mu tepem tez atıyor 😂😂
Ben kindar bi insanım hepsinden Nefret ediyorum 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ben kindar bi insanım hepsinden Nefret ediyorum 😅
😂😂

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaynanamda hergün görüntülü arar annrm alt katımda bir hafta görüşmeyiz zaten babam yüzünden soğuduk gidip gelme yok üst katımızı yaptırdık eylülde şimdi ilçeye geri dönücez burda hiç mutlu huzurlu hissetmiyoruz 😅

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Üç haftadır nerdeymiş hadi gelemedi niye aramamış sormamış 😏😏 insan gelinini merak etmese bile torunu için arar sorar bakar ya ne ilginç insanlar var 😠 Geldiğinde sen yine de sana yakışanı yap o yanlış yapmış sen yanlış yapma kendine yakıştırdığın şekilde davran bence evine gelmiş sonuçta ama sende ona gidip gelme bundan sonra.

Aynen canım torunun yani hiç mı merak etmiyosn 1 hafta küvezde kaldı hiç merak edip sormadı
Yuh bide kuvezde kalmış bebeği merak etmemek ya sabır Allah'ım eşin ne diyor bu konuda valla geldiğinde yüzüne direkt de anne çok erken geldin baya merak ettin bizi sağolasın ya de bence direkt yüzüne söyle bunu!!

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar