Kaynana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hayalcianne tarafından oluşturulan Kaynana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,531 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kaynana
Konbuyu başlatan Hayalcianne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mâriye

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum değişik kayınvaliden varmış 🤭Allah yardımcın olsun
Ayy iyi hoşda bir aydır dipdibeyiz hep kendini övüyor patlıycam. Aminnn aminnn

Eşimde diyo kurbana bekle birlikte gidelimm diyo. Çıldırıyorım içimdenn. Ağzımı açsam el kızı olcam...
Annemde yanımda kalamıcak nazımı kaynana çekmezki :( lohusa kafası birşey yapsam el kızı gelin kısmı olcam buda geriyor beni belkide bu yüzden mi doğuramıyorum

Dertleşcek kimsemde yok :(. Annemle kaynanamda aynı evde onlada konuşamıyorum küçücük ev..

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ayy iyi hoşda bir aydır dipdibeyiz hep kendini övüyor patlıycam. Aminnn aminnn

Eşimde diyo kurbana bekle birlikte gidelimm diyo. Çıldırıyorım içimdenn. Ağzımı açsam el kızı olcam...
Annemde yanımda kalamıcak nazımı kaynana çekmezki :( lohusa kafası birşey yapsam el kızı gelin kısmı olcam buda geriyor beni belkide bu yüzden mi doğuramıyorum

Dertleşcek kimsemde yok :(. Annemle kaynanamda aynı evde onlada konuşamıyorum küçücük ev..
Anlıyorum seni insan konuşamadıgi zaman hep içine attığı zaman zor oluyor Kayınvaliden doğum için mi yaninda kuzum

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Anlıyorum seni insan konuşamadıgi zaman hep içine attığı zaman zor oluyor Kayınvaliden doğum için mi yaninda kuzum
Evet çok şükürki doğum için sadece. Sağolsun düşündüğündem geldi evet nankörlük olmasın ama herşeyin fazlası zararmış.. 37. Haftamda geldi 41 olmak üzereyim bebiş gelmeye niyeti yok bakalım

İnşaallah kolay ayağa kalkacağım bi doğum olurda hemen gider.

Evde görümcemle kaynatam var inşaallah baskı yapar çağırırlar

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Ayy kızlar biriyle dertleşmek istiyorum. Evde hep yanımda konuşamıyorum şiştimm. Sürekli kendini övüyo. Yetmiyor 1 ay torununj sevsin diye onda kalcakmışım güya ben uyucakmışım o toruna bakacakmış hiçç inanmıyorum ben ev işi yapcam oda çocuğumu kucağımdan çalcak gibime geliyo.

Bize gelince yatağınıza alıştırmayın. Kendisine gelince annesi emzirir alırım yatağıma kokumj alışırsa peşime ağlar diye hayaller kuruyor.
Daha doğurmadım.

Ne kötü kaynanalar duyup okuyoruz. Onlara kıyasla iyi hoş ama kaynana işte yaa ne dese mi batıyor. 1 aydır bizde doğumu bekliyoruz ondan mı bıktım bilmiyorum.

Daha ne torun hayalleri var. Okul çağında Yazları onun yanında kalacakmış y
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Bence bir daha derse dersin ne güzel hayaller kuruyorsun hayal kurmak güzeldir ne dedin vs derse sorarsa cevap verme kalk git başka yere kalsın öyle saçmalığa bak

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet çok şükürki doğum için sadece. Sağolsun düşündüğündem geldi evet nankörlük olmasın ama herşeyin fazlası zararmış.. 37. Haftamda geldi 41 olmak üzereyim bebiş gelmeye niyeti yok bakalım

İnşaallah kolay ayağa kalkacağım bi doğum olurda hemen gider.

Evde görümcemle kaynatam var inşaallah baskı yapar çağırırlar
Bebişine söyle çabuk gelsin de nenesi gitsin😁

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Kurbanda 2 aylık bebekle ben çalışcakmışım o torun bakcakmış... Emzir birde anne diyecektim ayy.. Gerçi fiyatlar ne nasip olurmu ama insanın kurban hevesini bile kırıyor...

Bu nekii en beterrii
Okul çağına gelince ikametgahını nenesi gilin eve aldırcakmışızki tanıdığı sınıf öğretmeni okutcakmış yavrumu

Dedesine nenesine düşkün olacakmışmışmış çok ağlarmış o zaman biz görürmüşüzz

Farklı şehirlerdeyiz şimdilik Allah yaklaştırmasınnn...
Benimkiler de oyle oğlum 6 aylık aralarında plan yapıyorlar kendimize alistiralim vizim yanimizda kalsin onlari istemesin. Bana cocuk seni ne bilsin biberonla besleriz siz ikinciyi yapin ona bakarsiniz bu bizim olsun sanki eşya istiyorlar . Ama şöyle bişey var oğlum bensiz duramiyor kik ne derse desin bebegin sensiz durmaz kokunu almadan susmaz😊😊

Hayalcianne

Kayıtlı Üye
rank
Bebişine söyle çabuk gelsin de nenesi gitsin😁
Ayyy diyorumda dinlemiyor benii

Dinlese ne yaa sabır banaa

Kaynatamda bana güvenmiyor sanırım. torun aşığı. Kaynatam az önce kaynanama kalda orda bak diyo. Demin konuştular daha bayrama gelirsin biz idare ediyoruz dedi oturup alayımmı 😭😭😭 inşaallah şakalaşmışlardır aminnn aminnn
ben bebeğimle yalnızda kalmak istiyorum ayağa kalkayım ertesi gün gitsin yaa. Herşeye karışır çünkü elimden alır gibi geliyor. O bazen bebeğe bakarmış ben yemek iş yaparmışım gelmeden önce öyle dediydi ama o döneme geçemedik ne yapar bilemiyorum...

Bence bir daha derse dersin ne güzel hayaller kuruyorsun hayal kurmak güzeldir ne dedin vs derse sorarsa cevap verme kalk git başka yere kalsın öyle saçmalığa bak

Ne laflar hakediyorda iştee dilim yok benimde..

Sonrada gelin kısmı el kızı kötü oluyor. Siz önce saçmalamayın sonra geline kötü diyin..
Benimkiler de oyle oğlum 6 aylık aralarında plan yapıyorlar kendimize alistiralim vizim yanimizda kalsin onlari istemesin. Bana cocuk seni ne bilsin biberonla besleriz siz ikinciyi yapin ona bakarsiniz bu bizim olsun sanki eşya istiyorlar . Ama şöyle bişey var oğlum bensiz duramiyor kik ne derse desin bebegin sensiz durmaz kokunu almadan susmaz😊😊
Aminnn inşaallah benimkide öyle olırr aminnn

Mâriye

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy diyorumda dinlemiyor benii

Dinlese ne yaa sabır banaa

Kaynatamda bana güvenmiyor sanırım. torun aşığı. Kaynatam az önce kaynanama kalda orda bak diyo. Demin konuştular daha bayrama gelirsin biz idare ediyoruz dedi oturup alayımmı 😭😭😭 inşaallah şakalaşmışlardır aminnn aminnn
ben bebeğimle yalnızda kalmak istiyorum ayağa kalkayım ertesi gün gitsin yaa. Herşeye karışır çünkü elimden alır gibi geliyor. O bazen bebeğe bakarmış ben yemek iş yaparmışım gelmeden önce öyle dediydi ama o döneme geçemedik ne yapar bilemiyorum...

Ne laflar hakediyorda iştee dilim yok benimde..

Sonrada gelin kısmı el kızı kötü oluyor. Siz önce saçmalamayın sonra geline kötü diyin..

Aminnn inşaallah benimkide öyle olırr aminnn
Söyleyin hiç gelmesin, kendiniz bakarsınız.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar