Sorum var Kaynanalarınızla aranız nasıl kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kaynanalarınızla aranız nasıl kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,130 kez görüntülenmiş, 202 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanalarınızla aranız nasıl kızlar
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Ben birlikte oturuyorum diye mi bilmiyorum ama pek anlaşamıyoruz kaynanam çok huysuz herşeye söylenip duruyor hiç yoktan kendi kendine iş çıkarıyor millete karşı da ben iş yapmasam kimse yapmıyor diyip duruyor malesef ben göçmeden geldiler evimin işi çok az kaldı Allah İn izniyle bitseydi üst kata çıkardım
Ben sesimi cikarmiyorum o yüzden iyiyim bir senelik evliyim daha iki aylık evliyken görümcem kaynanam bana laf saymaya başlamışlardı şu an lafları söylüyorum çok fazla aramıyorum beni seviyorlar ya da bana öyle geliyor bilmiyorum ama birlikte otursam anlasamazdim

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
İyi yaparsın valla canım eşin de şok olur 😂 iyi bir ders olur belki kendilerine
Tesettürlü biriyim ama evde açık dolaşıyorum bunuda biliyorlar ama yinede masallah habersiz geliyorlar kapı çalınca odaya kaçışm var üst degsitirmk için cikicaksiniz bari musaitmisin çaya gelcez diyin haber verin bari ama yok kaynana kayınpeder oğlumun evi istedikleri gidip gelirler kafasında 😀1 kere karsilicam anlicaklar

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben sesimi cikarmiyorum o yüzden iyiyim bir senelik evliyim daha iki aylık evliyken görümcem kaynanam bana laf saymaya başlamışlardı şu an lafları söylüyorum çok fazla aramıyorum beni seviyorlar ya da bana öyle geliyor bilmiyorum ama birlikte otursam anlasamazdim
Olabilir kuzum ben 1 sene boyunca farklı yerde oturdum kaynanam da görümcem de çok iyilerdi bana karşı evimiz bian önce bitsin masraf olmasın diye kaynanalara taşındık ama taşınmaz olaydık insanı tanımak için ya aynı evde oturmak gerekiyormuş yada komşu olmak gerekiyormuş. Eşime kalsaydı hamile olmama rağmen bu sene de üst katı bitirmeyecekti ama ben çok uğraştım küs gittim bile sorunlar yüzünden 1 sene sabrettiğim yeter artık şuan bile eve göçmek için ufak tefek eksikler var onun için baskı yapıyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum üst kattayim kaynana her yerde kaynana canm emin ol en güzeli uzak yerde olmak eğer kaynanalik yapan bir kaynana varsa benm evim ayrı ama baksan ayrı değiliz gbi herşey bir sıkıntı bir tek güzel yanı akşam rahat oturuyorum eğer yukarı çıkmak istemezlerse 😀 oda maşallah 3 gunde bir gelirler buda kocamin sorunu çünkü dün bile merdivenden çıkarken annesini görmüş hadi gelin çaya demiş hiç sormaz karı musaitmisin gelsinler mi çağıralım diye direk söyler onlarda bana sormadan çıkarlar bir gün habersiz geldiklerinde bir karış mini elbiseyle karsilicam da akılları başına gelcek 😀
Aaa çok mantıklı bak 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tesettürlü biriyim ama evde açık dolaşıyorum bunuda biliyorlar ama yinede masallah habersiz geliyorlar kapı çalınca odaya kaçışm var üst degsitirmk için cikicaksiniz bari musaitmisin çaya gelcez diyin haber verin bari ama yok kaynana kayınpeder oğlumun evi istedikleri gidip gelirler kafasında 😀1 kere karsilicam anlicaklar
Onu asla yapmazlar kuzum

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bu eşler bazen çok sinir bozucu oluyorlar canım benim eşim de öyleydi bana sormadan misafir çağırırdı gelecem diyene gel derdi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben grip oldum geçenlerde kaynanamlara evlerine gelecek diye evi yıkadım geldiklerinde beri çok iş yaptım yemek yap et derken kendime fazla yükledim hamile halimle sabahtan beri halsizim hem bugün de yemek yapmayı düşünmüyorum kendileri yapsın Bi zahmet 😂😂

İyimiş canım valla altlı üstlü oturupta anlasan da ne bilm maşallah
Çok şükür iyiyiz kuzum ya rabbim daim etsin inşallah 🤲❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aaa çok mantıklı bak 😂😂

Onu asla yapmazlar kuzum
Aynen cnm anlicaklar o zaman ancak 😀 sorun benm esde bana geçen diyor ki Çanakkale çok güzelmiş yazın gideriz dedi bende tamam dedim birde demez ki anne babamida alicam hep beraber gideriz dedim ilk kez gidicegim yere neden eşim ve çocugmla gidemiyorum dedim ya baş başa bizde bir aileyz sonuçta biz gidelim daha sonra hep beraber gideriz dedim 😀 ondan sonra ses çıkarmadı bakalım yazın ne olcak

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen cnm anlicaklar o zaman ancak 😀 sorun benm esde bana geçen diyor ki Çanakkale çok güzelmiş yazın gideriz dedi bende tamam dedim birde demez ki anne babamida alicam hep beraber gideriz dedim ilk kez gidicegim yere neden eşim ve çocugmla gidemiyorum dedim ya baş başa bizde bir aileyz sonuçta biz gidelim daha sonra hep beraber gideriz dedim 😀 ondan sonra ses çıkarmadı bakalım yazın ne olcak
Öyle yaparsa gitme çok ciddiyim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bu eşler bazen çok sinir bozucu oluyorlar canım benim eşim de öyleydi bana sormadan misafir çağırırdı gelecem diyene gel derdi
Bnm eşimde ailesine karşı öyle cnm dışardan biri gelse ev müsait mi gelsinler mi der ama sorun ailesi olunca gözü görmüyor kimseyi nerdeyse ayrı oturduğumuzu unutucam

Öyle yaparsa gitme çok ciddiyim
Ben dedim vermem aseli kızımı aileni alırsın gidersin dedim her yere pesimize mi gelmek zorundalar anlamdım ki görsen her yere pesimize getirmeye çalışıyor ben eşime diyorum valla bizim sonumuzu ailene olan düşkünlüğn bitirecek dedim her şeyin yeri ve zamani vardır

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir kuzum ben 1 sene boyunca farklı yerde oturdum kaynanam da görümcem de çok iyilerdi bana karşı evimiz bian önce bitsin masraf olmasın diye kaynanalara taşındık ama taşınmaz olaydık insanı tanımak için ya aynı evde oturmak gerekiyormuş yada komşu olmak gerekiyormuş. Eşime kalsaydı hamile olmama rağmen bu sene de üst katı bitirmeyecekti ama ben çok uğraştım küs gittim bile sorunlar yüzünden 1 sene sabrettiğim yeter artık şuan bile eve göçmek için ufak tefek eksikler var onun için baskı yapıyorum
Eksik olsun yinede evin olsun beraber oturulmuyor gerçekten bende senin gibiydim yok masraf olmasın yok şöyle olsun yok böyle olsun ama eşler kıymet mi biliyor aileler kıymet mi biliyor sağ olsun gelinimiz oglumuzu uzmedi birlikte oturdu masraf etmedi diyen olmaz bende bundan sonra hiçbir şeyden taviz vermiyorum canımı sıkan birşey olduğu zaman eşime söylüyorum ben hatta köye bile gitmedim uzun süre eşimin ailesi köyde köye gitmeden önce ailesini arar melikeyi üzmeyin birşey demeyin der öyle gidiyorum ben her gittiğimde boyleyiz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar