Sorum var Kaynanalarınızla aranız nasıl kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kaynanalarınızla aranız nasıl kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,986 kez görüntülenmiş, 202 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanalarınızla aranız nasıl kızlar
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Ben grip oldum geçenlerde kaynanamlara evlerine gelecek diye evi yıkadım geldiklerinde beri çok iş yaptım yemek yap et derken kendime fazla yükledim hamile halimle sabahtan beri halsizim hem bugün de yemek yapmayı düşünmüyorum kendileri yapsın Bi zahmet 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyimiş canım valla altlı üstlü oturupta anlasan da ne bilm maşallah
Kendinide paralasan yaranamazsin en iyisi ayri olmak keske imkanim olsa arada birde görmesen suratlarini

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir kuzum ben 1 sene boyunca farklı yerde oturdum kaynanam da görümcem de çok iyilerdi bana karşı evimiz bian önce bitsin masraf olmasın diye kaynanalara taşındık ama taşınmaz olaydık insanı tanımak için ya aynı evde oturmak gerekiyormuş yada komşu olmak gerekiyormuş. Eşime kalsaydı hamile olmama rağmen bu sene de üst katı bitirmeyecekti ama ben çok uğraştım küs gittim bile sorunlar yüzünden 1 sene sabrettiğim yeter artık şuan bile eve göçmek için ufak tefek eksikler var onun için baskı yapıyorum
Eksik bitmez cnm oturulcak gibiyse ayril bnce icindede yapilir en azindan kulagin rahat olur

Umayyy

Kayıtlı Üye
rank
Ben birlikte oturuyorum diye mi bilmiyorum ama pek anlaşamıyoruz kaynanam çok huysuz herşeye söylenip duruyor hiç yoktan kendi kendine iş çıkarıyor millete karşı da ben iş yapmasam kimse yapmıyor diyip duruyor malesef ben göçmeden geldiler evimin işi çok az kaldı Allah İn izniyle bitseydi üst kata çıkardım
Çıksanda rahat bırakmazlar canım bende altlı üstlü oturuyorum hiç rahat değilim 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar