Kaynanam ailem ile görüşmeme izin vermiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebek123 tarafından oluşturulan Kaynanam ailem ile görüşmeme izin vermiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,362 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanam ailem ile görüşmeme izin vermiyor
Konbuyu başlatan Bebek123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Öznur aaaa

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Canım ne kadar anneni babanı göremezsin dese bile hayattaki evladın anne baba üzerindeki hakkı devam ediyor onlara eşim izin vermiyor diyerek gidip evlatlık görevini yapmamak dinende caiz değil eşin birinci olarak dinini yaşamaya yani kuran okumak camiye gitmek namaz kılmak gibi dini görevlerine karışamaz ikinci olarak anne babanın görülmesine onlara evlatlık görevini yapmana ve eşim izin vermiyor diyerek anne baba itaatini bozmak da senin hakkında iyi olmuyor işte ama sende yuvanı bozmak istemiyorsun tatsızlık istemiyorsun orda yanında olan bir kişi bile yok çok zor durum Allah yardımcın olsun
Allah razi olsun ne bileyim ben de eşimden bekliyorum o teklif etsin ya ailen uzakta bu ay seni gondereyim biraz acilirsin doğumdan önce demesini istiyorum her sey guzellikle olsa nolur sanki 🤗🙄🙄

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Vardır diyom da ne yapacam ben bu pislikle bir omur ya kendimi oldursem mi bi coxuk dogmadan
Aaa hayır tabiki niye sen kendine zarar vermesin ki senin ne günahın var böyle şeyler düşünme sakın bu kadar çekilmez durumda ise ve bu raddeye gelmişsen tamamen bağını kopart bu insanlardan bebeğini yanına alırsın her şekilde canım yani ölümü düşünecek raddeye gelmişsen hiç o ortamda kalma daha iyi

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Ben senede bir gidiyorum kimse gitmeme de bisey diyemez oyle bisey yok bizde hatta esim surekli biletini kesim git kafa dagit diyor ama ben su an degil diyorum

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Vardır diyom da ne yapacam ben bu pislikle bir omur ya kendimi oldursem mi bi coxuk dogma

Vardır diyom da ne yapacam ben bu pislikle bir omur ya kendimi oldursem mi bi coxuk dogmadan
Deme öyle senin bı suçun yok ki hem karnındaki çocuğun ne günahı var kötü şeyler düşünme dua et

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bizde bebekten dolayı risk gördüğümüz yerlere gitmiyoruz ama ne zaman istersem de giderim kimse buna engel olamaz aileni çağır sende sürekli o zaman sen o evin esiri değilsin maaşlı işçiside değilsin seninde hakların var otur deyince oturup kalk deyince kalkacak değilsin kimsenin robotuda değilsin sen eşini ikna et durumunuz varsa ayrı eve çıkın ev ev üstüne olunca bide böyle bi ailede olunca hep sıkıntı canım Allah yardımcın olsun
Benimde esim senin kaynanan akildaymis beni 1 sene oldu bir yere goturmuyo annemlere kaynanam karismaz ayriyiz ama bir telefonlarj yetiyo ara bozmaya gorumcem var ole 10 gorumceye bedel esim adeta tapar onlara annemler gelir ne cok geliyo diye kizar esim cok agir ve zor durum inanki bide beim 2 cocugum var 3 cuyu bekliyoz erkek cocuk bekliyolardi yine kizim olcak insallah kaynanamin demedigi laf kalmadi dayanmdm karsilik verdim zor bu durumlar sende benim drumumdaymissin gercekten es anlaysli olmayinca ole oluyor malsf evde huzur mutluluk kalmiyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar