Kaynanam sürekli çocuğumu dövüyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Kaynanam sürekli çocuğumu dövüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,222 kez görüntülenmiş, 100 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanam sürekli çocuğumu dövüyor
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Vicdanı nasıl el veriyor küçücük çocuğa vurmaya boş şeyler için ya anlamıyorum benim annem bu zamana kadar kızıma bir fiske bile vurmamış oraya gittiğimde kızım ne yapsada diyor karışmayın çocuktur yapsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok doğru kim sana nasılsa sende öyle olucaksin
Ayn öyle cnm

NurOya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben kaynanamla yaşıyorum 4 yıla yakındır evliyim 2 yaşında kızım var 1 yaşında da oğlum var kaynanam kızımı en ufak bişey için dövüyor altına kaçırıyor dövüyor tuvalete gitmiyor dövüyor kızım yere su döküyor dövüyor yere bişey atıyor dövüyor üstünde bağırıyor çağırıyor ben eşime diyorum sanki bu ev benim evim değilmiş gibi ben bu evde yaşamıyomuşum gibi sanki misafirliğe gelmişim de kızıma onu yapma bunu yapma diyorum herşeyi kıstlıyorum eşime diyorum ayrı eve çıkalım ben ve çocuklarım rahat edelim kabule etmiyor siz olsanız ne yapardınız bu durumda çünkü ben artık katlanamiyorum bu duruma yaaa ben çocuklarımı dovsunler diyemi doğurdum bıktım gerçekten usandım
Canım kızını kisitliyacagina ac ağzını yum gözünü kaynanama kavga et onların kızı prenses de gelinlerin ki teneke mi ... kavga çıkar en görüntüsünden bak nasıl evi ayırır kocan. Not; elleri kırılsın kaynanin!!!

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çocuğunun dövülmesine göz yumuyorsan sende bir sıkıntı vardır gelecekte o çocuğun psikolojisini düşünemiyorum bile. Birde kız çocuğu! Öyle bir durumda kızını farklı bir odaya al o kadına ağzına geleni saydır sen sesini çıkarmadığın sürece o öyle devam edecek eşinde bişey derse onada karşı çık gerekirse her gün kavga et çocukların için savaşmak zorundasın yok yuvam yıkılır yok şu bu olur diye düşünme o çocukta psikolojik hasar kaldığı anda düzeltemezsin çok pişman olursun ama iş işten geçmiş olur

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Aslında hepsi olur sen onleşa aram bozulmasın aynı evde yaşıyoruz diye konuşma ses çıkarma konusunda sakın kendini arka plana atma canım
Tamam canım 😘 çok sağol

Canım kızını kisitliyacagina ac ağzını yum gözünü kaynanama kavga et onların kızı prenses de gelinlerin ki teneke mi ... kavga çıkar en görüntüsünden bak nasıl evi ayırır kocan. Not; elleri kırılsın kaynanin!!!
Kırılsın valla vicdansız kadın 😡 inşallah ayırır canım yaaaa 🤲🤲🤲

Çocuğunun dövülmesine göz yumuyorsan sende bir sıkıntı vardır gelecekte o çocuğun psikolojisini düşünemiyorum bile. Birde kız çocuğu! Öyle bir durumda kızını farklı bir odaya al o kadına ağzına geleni saydır sen sesini çıkarmadığın sürece o öyle devam edecek eşinde bişey derse onada karşı çık gerekirse her gün kavga et çocukların için savaşmak zorundasın yok yuvam yıkılır yok şu bu olur diye düşünme o çocukta psikolojik hasar kaldığı anda düzeltemezsin çok pişman olursun ama iş işten geçmiş olur
O kadar haklısın ki canım susmayacam kavgada edecem çok pis pislik kadın

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben kaynanamla yaşıyorum 4 yıla yakındır evliyim 2 yaşında kızım var 1 yaşında da oğlum var kaynanam kızımı en ufak bişey için dövüyor altına kaçırıyor dövüyor tuvalete gitmiyor dövüyor kızım yere su döküyor dövüyor yere bişey atıyor dövüyor üstünde bağırıyor çağırıyor ben eşime diyorum sanki bu ev benim evim değilmiş gibi ben bu evde yaşamıyomuşum gibi sanki misafirliğe gelmişim de kızıma onu yapma bunu yapma diyorum herşeyi kıstlıyorum eşime diyorum ayrı eve çıkalım ben ve çocuklarım rahat edelim kabule etmiyor siz olsanız ne yapardınız bu durumda çünkü ben artık katlanamiyorum bu duruma yaaa ben çocuklarımı dovsunler diyemi doğurdum bıktım gerçekten usandım
Senin durumun benimkindende beter ,benim ruh hastasi gorumcemde oglumu doverdi o ana gorumcemi dovmemek icin kendimi zor tutardim,cok sukur en azindan tasindikta cocugumu kurtardim onlardan ,bence sikayetci ol cocuguma kaynanam siddet uyguluyor diye dilekce yaz ,bu devirde cocukmu dovulur hemde kendi cocugu bile degilken ,cok sinir bozucu ben cocuguma fiske vurmaya kiyamazken baskasinin ona vurmasi beni parcaliyodu resmen cok iyi anliyom seni Allah yardimcin olsun ,gidebiliyosan evi bibsureligine terket ya ceki duzen versinler kendilerine yada evini ayirsinlar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Biri benim çocuğumu dövecek ve bende susacam asla kimsenin benim çocuğuma elini sürmeye hakkı yok hayatı zehir ederim ona benim yengemde annemle yaşıyor 12 senedir 6 yaşında kızı var el üstünde tutar annemle babam hatta yengem dövmeye kalksa babam kıyameti koparır bu ne biçim babaanne dövmek nedir yaa sen kimsin torunun diye bunu yapamaz

Tüm sayfalar yüklendi.