Kaynanam sürekli çocuğumu dövüyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Kaynanam sürekli çocuğumu dövüyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,226 kez görüntülenmiş, 100 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanam sürekli çocuğumu dövüyor
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kaynanam annem gibi çok seviyorum Allah için bişey desem taş olurum o kadar iyi biri arada ufak kirginliklar oluyor ama o kadarda normal ama söz konusu kizimsa isteyen lincleyebilir mezardaki babamı tanımam o ellerini kırarım ben çocuğumu başkaları dovsun diye dünyaya getirmedim bide pişkin pişkin döverim diyor bu kibarcasi benim evim benim kuralım demek yerinde olsaydım ağzına sicardim cnku bazıları bundan anlıyor
Aynen öyle canım bunlar tatlı dilden anlamaz bunlara bağırıp çağıraraksın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Polise şikayet ederdim cnm o ne öyle bir değil iki değil göz yuma disini göster
Dişimi göstermeme az kaldı canım sabirmi sınıyorlar sanki

Yazık kızına o karı yüzünden minixik yavrunun psikolojisi mahvolur şimdiye kadar hasar alacağı kadar almıştır kadın tımarhanelik yaa postunu okurken size gelip kaynananı dövdüm resmen ayy mideme kramp girdi sinirden vallahi
Ellerin dert görmesin canım benim biri dövsede içimin yağları erise

Öncelikle Allah yardımcın olsun. Ben de çok dayak yedim küçükken. Annemden, babamdan ve herkesten. Yani aklına gelebilecek tüm akrabalarımdan. Şimdi 29 yaşına geldim ve hala annemi babamı suçluyorum. Nasıl bana sahip çıkmasınız, madem korumayacaktınız neden dünyaya getirdiniz diye. Kendi çocuklarım içinde koruyabilir miyim, benim başıma gelenleri ona yaşatmadan büyütebileceğime karar verdikten sonra çocuk yaptım. O güzelim kız çocuğu bugün canı yandığında ağlayacak ama yarın size eziyet ederek büyüyecek, sonra bana bunların yapılmasına nasıl izin verdin diye seni suçlayacak. Babam ayrı eve çıkmıyorsa bizi alıp götürseydin diyecek. Biz ebeveynlerin maalesef mecburiyetlerini onlar anlamak zorunda değiller. Bizler onları korumakla mükellefiz. Gerekirse kaynananla dövüş, çocuğunu ezdirme. Su döktü diye çocuğa el mi kalkar? O anacı kocanda çok seviyorsa anasının koynunda uyusun. Biz çocuklarımızı sokaktan mı topladık? Acılar içinde doğurduk. Sana tavsiyem ne kendini ne de çocuklarını ezdir. Hiçbir anlamda şiddete müsaade etme. Gerekirse polis çağır şikayet et. Korksunlar senden. Çocuklarına fizikten ve psikolojik olarak sahip çık. Yarın yine sana zorluk çıkacak. Çocuğunu döven senide döver. Kızında yarın okulda pısırık ve herkesten korkan bir çocuk olacak.
Şimdide öyle zaten bi çocuk onu dövdüü o dövmüyor mesela yada bir çocuk ona bişey söyledimi o söyleyemiyor yani karşılık veremiyor canım büyüdüğünde kim bilir nasil olur 😢

Canım benimde ablamın kaynanası öyle erkekleri sever kız çoğuna karşı öyle sevmez ablam sonda bıktı kaynanasıyla kavqa etdi benim çocuğuma bidaha vurmma dedi o çocuğu sen doğurmadın benim kızım canım ne isderse yapsın bence sende bi kaynananla konuş ne saçma aptal bu kadın ben sinir oluyurum böyle insanlara
Bende çok sinir oluyorum yaaa bana yaptıkları yetmiyormuş gibi bide kızımı dövüyor ahlaksız kadın 😡

Son düzenleme:

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Korkiy

Korkuyorum nasıl gitcem diye
Korkulacak bir şey yok kizz

Şimdide öyle zaten bi çocuk onu dövdüü o dövmüyor mesela yada bir çocuk ona bişey söyledimi o söyleyemiyor yani karşılık veremiyor canım büyüdüğünde kim bilir nasil olur 😢

Bende çok sinir oluyorum yaaa bana yaptıkları yetmiyormuş gibi bide kızımı dövüyor ahlaksız kadın 😡
Allah size yardım etsin onları da rabbim ıslah etsin yaa terbiyesizler

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank

Bikere karakola giderse görür gününü valla Allah sana sabır vermiş

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.