Kaynanamda mi sorun ben mi abartiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Prensin annesi tarafından oluşturulan Kaynanamda mi sorun ben mi abartiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,727 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanamda mi sorun ben mi abartiyorum
Konbuyu başlatan Prensin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prensin annesi

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Anneme misafirliğe gidiyorum. Kadın benim evimi istediği gibi kullanıyor. Banyo yapar çamaşır makinamda kendi çamaşırlarını yıkar. Kaplarimi canaklarimi değişik yerlere koyar. Bı alt katta oturmasına ragmen evine gitmiyor.. anahtarı bana bırak isim olur çıkar geri gelirim diyor ben napicam. Siz olsanız naparsiniz
Benim evimin anahtarı yoktu onlarda ama 3 defa disarda kalınca birde ikinci kat kapı açılmıyor itfaiye gelip açardı. Şuan başka şehirdeyim salonun ve diğer odaların kapısı kilitli anahtarları bende sadece mutfak bölümü açık ordada derin dondurucuda eşyaları var diye alıp çıkar ama benim kayın valide asla öyle görgüsüz değil annemlere bile gitseydim tv izlemek istese bana haber verir çıkar ortalığı temizler topladı yani

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim evimin anahtarı yoktu onlarda ama 3 defa disarda kalınca birde ikinci kat kapı açılmıyor itfaiye gelip açardı. Şuan başka şehirdeyim salonun ve diğer odaların kapısı kilitli anahtarları bende sadece mutfak bölümü açık ordada derin dondurucuda eşyaları var diye alıp çıkar ama benim kayın valide asla öyle görgüsüz değil annemlere bile gitseydim tv izlemek istese bana haber verir çıkar ortalığı temizler topladı yani
Görgü çok güzel birsey. Benimki çok tuhaf ben evde yokken bile bana misafir getirir oturup yerler içerler dağıtırlar. Ben daha yeni gelindim anneme gittim bı geldim kızlarını toplamış daha kurdeleli yorganlarimi ben kullanmadan onlar açıp kullanmışlar üstelik evide var kaynanamın bı alt katta

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de öyle cnm senin abartman değil ben annemlere gidecektim anahtarım cebimdeydi baktım askıya bı anahtar takıyor benim de aklıma gelmedi benim anahtarım olacağı eşim kapının önünde durdu bana şu ver dedi su almaya giderken bı baktım benim anahtarım askıda aldım askıdan cebime koydum gittim gizlice anahtarı cebimden alıp askıya takmış ben gittikten sonra evime girecekti herhalde bende çok sinir oluyorum böyle şeylere 😡
Anneme misafirliğe gidiyorum. Kadın benim evimi istediği gibi kullanıyor. Banyo yapar çamaşır makinamda kendi çamaşırlarını yıkar. Kaplarimi canaklarimi değişik yerlere koyar. Bı alt katta oturmasına ragmen evine gitmiyor.. anahtarı bana bırak isim olur çıkar geri gelirim diyor ben napicam. Siz olsanız naparsiniz

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kendi evinde banyo? Yokmu? Camaşir makinasi yokmu? Ne sacma kendinde varsa neden senden kulaniyo

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de öyle cnm senin abartman değil ben annemlere gidecektim anahtarım cebimdeydi baktım askıya bı anahtar takıyor benim de aklıma gelmedi benim anahtarım olacağı eşim kapının önünde durdu bana şu ver dedi su almaya giderken bı baktım benim anahtarım askıda aldım askıdan cebime koydum gittim gizlice anahtarı cebimden alıp askıya takmış ben gittikten sonra evime girecekti herhalde bende çok sinir oluyorum böyle şeylere 😡
Allah ıslah etsin onlar yüzünden özelimiz kalmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendi evinde banyo? Yokmu? Camaşir makinasi yokmu? Ne sacma kendinde varsa neden senden kulaniyo
Benimsemiş benim evimi herşeye bizim ev diyor

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Allah ıslah etsin onlar yüzünden özelimiz kalmiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimsemiş benim evimi herşeye bizim ev diyor
Ayn evimi temizliyordum bı bktim içeri girdi evi dolaşmaya başladı dolaba giriyor banyoya giriyor her yeri dolandı çok kızıyorum ya ama söyleyemiyorum da söyleyince de kızıyor tm bı daha evine gelmem diyor yanlış anlıyor ben ona gelme demiyorum ki ama gelince yerinde oturmuyor 😞

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayn evimi temizliyordum bı bktim içeri girdi evi dolaşmaya başladı dolaba giriyor banyoya giriyor her yeri dolandı çok kızıyorum ya ama söyleyemiyorum da söyleyince de kızıyor tm bı daha evine gelmem diyor yanlış anlıyor ben ona gelme demiyorum ki ama gelince yerinde oturmuyor 😞
Sende ona aynısını yap bak nasıl oluyormuş de

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Bence çıldırma sebebi okurken sinir oldum 😁

Mâriye

Kayıtlı Üye
rank
Anahtarınızı bir daha asla vermeyin, benim evimde ne işin olacak anne, kendi evinde yap işlerini diyin bitti.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar