Kaynanamda mi sorun ben mi abartiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Prensin annesi tarafından oluşturulan Kaynanamda mi sorun ben mi abartiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,757 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanamda mi sorun ben mi abartiyorum
Konbuyu başlatan Prensin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prensin annesi

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ben yedim evimi o kadar benimsemiş ki Allah bana peygamber sabrı vermiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ramazandan sonra ya o gider yada ben. Şimdi sabredicem ne kaldı şunun surasinda
İnşallah hakkında hayırlısı olur yani bu zamana kadar kabul etmişsin şimdi etmesen eşinde arkanda değil bilmem nolur ama hiç hoş değil oda bazen evine çakilse yanlız kalsa kimseyi rahatsız etmese nolur ki işte herkes bir olmuyor

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım bence de fazla sabırlısn
Ama sabır kalmadı 3 yıl oldu çok gorgusuzluk ben asla böyle birşey gormedim

İnşallah hakkında hayırlısı olur yani bu zamana kadar kabul etmişsin şimdi etmesen eşinde arkanda değil bilmem nolur ama hiç hoş değil oda bazen evine çakilse yanlız kalsa kimseyi rahatsız etmese nolur ki işte herkes bir olmuyor
Olur mu olmaz ben evde yokken bile kızlarını bana çıkartıp oturuyorlar yiyip içiyorlar bilmiyorum napicam

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ama sabır kalmadı 3 yıl oldu çok gorgusuzluk ben asla böyle birşey gormedim

Olur mu olmaz ben evde yokken bile kızlarını bana çıkartıp oturuyorlar yiyip içiyorlar bilmiyorum napicam
Kendi evi gibi olmuş zaten artık beraber yaşıyorsunuz kendi katını hiç kullanmıyor baksana 🙄

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kaynana da aynı bu tiplerden di cok kavga ettik eşimle falan aynı yerde oturmamamiza rağmen bize gelir eşimden anahtarı falan alır banyo yapardı neyseki su son 2 senedir peşimizi bıraktı sonra ben evi taşıdım öyle bir denk geldi ki uzak diye gelmiyor artık 😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Anneme misafirliğe gidiyorum. Kadın benim evimi istediği gibi kullanıyor. Banyo yapar çamaşır makinamda kendi çamaşırlarını yıkar. Kaplarimi canaklarimi değişik yerlere koyar. Bı alt katta oturmasına ragmen evine gitmiyor.. anahtarı bana bırak isim olur çıkar geri gelirim diyor ben napicam. Siz olsanız naparsiniz
Cidden Allah kaynana akıl ve biraz da vicdan versin ya ne demek eve girip her işini halletmesi kendi kızlarına yapılsa ortalığı ayaga kaldırır 🤦🏻‍♀️ ne kadwr bencilce evli barkli insansın sen bir özelin var kendine ait bir yuvan bunları düşünmesi lazım rabbim sanada baya iyi sabır vermiş yalnız 🤦🏻‍♀️ inslahh bir an önce kendi evine gider sende rahat edersin 🤲🏻

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kaynana da aynı bu tiplerden di cok kavga ettik eşimle falan aynı yerde oturmamamiza rağmen bize gelir eşimden anahtarı falan alır banyo yapardı neyseki su son 2 senedir peşimizi bıraktı sonra ben evi taşıdım öyle bir denk geldi ki uzak diye gelmiyor artık 😀
Neden boyleler sanki evleri yok ya

Cidden Allah kaynana akıl ve biraz da vicdan versin ya ne demek eve girip her işini halletmesi kendi kızlarına yapılsa ortalığı ayaga kaldırır 🤦🏻‍♀️ ne kadwr bencilce evli barkli insansın sen bir özelin var kendine ait bir yuvan bunları düşünmesi lazım rabbim sanada baya iyi sabır vermiş yalnız 🤦🏻‍♀️ inslahh bir an önce kendi evine gider sende rahat edersin 🤲🏻
Amin inşallah ramazandan sonra ya o gider ya ben. Yeter sabrım tasti

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Görgü çok güzel birsey. Benimki çok tuhaf ben evde yokken bile bana misafir getirir oturup yerler içerler dağıtırlar. Ben daha yeni gelindim anneme gittim bı geldim kızlarını toplamış daha kurdeleli yorganlarimi ben kullanmadan onlar açıp kullanmışlar üstelik evide var kaynanamın bı alt katta
Yani benimkide alt katta ama yaptığı kötü birsey eşinle konuş ama şöyle de evimize gelebilir ama onun bu evide var yada ben annemlere gidince benden izinsiz böyle şeyler yapmasınlar. Ama emin ol görümcelerin bunu ona yaptırıyor abimin evi parası vs vs diyerekten baktın eşin yok olmaz ne kayın validenle konuş yada uzun bi müddet annelere gitme çat kapı gelir diye alttan üstten kitle kocanla vakit geçir bi sekilde böyle böyle derken kapı çalsa bile açmayacak şekilde olun yani eşin bile kapıyı duymasın baktın esin ayıp annem vs çıkma odadan otur

Tüm sayfalar yüklendi.