Kaynanlardan çekenler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan yıldız tarafından oluşturulan Kaynanlardan çekenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,655 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanlardan çekenler
Konbuyu başlatan Dilan yıldız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK

Dilan yıldız

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç üzülme takma kafana olan sana olur gene çok dua et düzelir inşallh
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayni evde yaşıyorum insandan biraz utanma olur ama ben yokluk görmedim ailemden hiç

Canım aynı durumu Bn çok yaşadım üstelik eltimin çocuklarına baktım tam4 tane 17 yaşımdayım daha çoz ezdiler bni şimdi 24 yaşımdayım 1 sene oldu ayrılalı şimdi daha mutluyuz hergün ağlıyodum
Ben suan 18 yaşındayim severek evlendim ailemden böyle cekmedim aşırı derecede pinti sobayi yakamiyorum onun yüzünden allaha havale ediyorum sadece esim için sabrediyorum suan altli ustulu oturucaz birde evim yapilmadi bi turlu iki senedir ayni evdeyiz

Seninki zormuş niye baktınnk
Canım hastayım diye sürekli hastane ye yatıyordu anneleri yeni evliyken kayınna olunca mecburen bakmak zorunda kaldım 16 yaşımda kendi aile sorunların için yaşımda evlendim üstelik o eltim beni dövmeye kalktı hep Allaha dua ettim ağladım o kadar iyilik yapmama rağmen kötü olan gene Bn oldum şimdi boşandı biriyle evlendi ondanda boşandı sen herşeyi Allaha havele edince insann içi rahat oluyor kusura bakma uzun yazdım Bi an böle birilerine detlnmek istiyorum unatamayorum o gnlrrş

Ayni evde yaşıyorum insandan biraz utanma olur ama ben yokluk görmedim ailemden hiç

Ben suan 18 yaşındayim severek evlendim ailemden böyle cekmedim aşırı derecede pinti sobayi yakamiyorum onun yüzünden allaha havale ediyorum sadece esim için sabrediyorum suan altli ustulu oturucaz birde evim yapilmadi bi turlu iki senedir ayni evdeyiz
Canm sadece sabret dua edicem sen n için seni çok iyi anlıyırum

Dilan yıldız

Kayıtlı Üye
rank
Canım hastayım diye sürekli hastane ye yatıyordu anneleri yeni evliyken kayınna olunca mecburen bakmak zorunda kaldım 16 yaşımda kendi aile sorunların için yaşımda evlendim üstelik o eltim beni dövmeye kalktı hep Allaha dua ettim ağladım o kadar iyilik yapmama rağmen kötü olan gene Bn oldum şimdi boşandı biriyle evlendi ondanda boşandı sen herşeyi Allaha havele edince insann içi rahat oluyor kusura bakma uzun yazdım Bi an böle birilerine detlnmek istiyorum unatamayorum o gnlrrş
Bende esimle daha önce bosanicaktim annesi yüzünden artik sabrim taşımıştı insana ağır geliyo boyle insanlar saygizisizlik yapmak istemiyorum esim icin sırf

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Seninki boşa gitmez kuzum Allahım götür Allahım seni yormasın hiç bir zaman kuzum

Bende esimle daha önce bosanicaktim annesi yüzünden artik sabrim taşımıştı insana ağır geliyo boyle insanlar saygizisizlik yapmak istemiyorum esim icin sırf
Haklısın canm Allah kayınnana hidayet versin inş

Dilan yıldız

Kayıtlı Üye
rank
Ben de 1bucuk yıl yaşadım düşününce iyiki yaşamışım yoksa eşim nasıl anlycakti diye düşünüyorum. Bizde kesemizi babasına werirdik siqara parasni bile bittikçe istiyodu eşim. Kaynanamla kayinbaba markete qiderdi pedimi kaynanama derdim kendine 3 bana 1 alırdı bittikçe istermsm neler neler kuşum. Allahm bi kapi açtı 3bucuk yildr ayrıyız Ewimizn eşyasını eşim aldı bi iqneye kadar. Rabbim sanada nasip etsin tez wakitde
Benim kaynanam gizli gizli alir odasina koyar herseyi allah beni onz muhtac etmesin zaten evim ayri olunca biraz olsun iyi olur benim icin maddi manevi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar