Kayyn anne sorunı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Murat. Cennet. Dowut. tarafından oluşturulan Kayyn anne sorunı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,407 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayyn anne sorunı
Konbuyu başlatan Murat. Cennet. Dowut.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar cok yorgunım benım kayyn annem cok kıskanc oglunı benden kıskanır. Evlendıgımıze nerdeyse 11 senemız dolucak bı turlı kıskanclıgını bırakmadı hatda kızım bana benzedıgı ıcın sozde sıtdet uygulayor napmam gerekyor 😢😢

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar cok yorgunım benım kayyn annem cok kıskanc oglunı benden kıskanır. Evlendıgımıze nerdeyse 11 senemız dolucak bı turlı kıskanclıgını bırakmadı hatda kızım bana benzedıgı ıcın sozde sıtdet uygulayor napmam gerekyor 😢😢
Alsın oğlunu başına çalsın şiddet uyguluyor derken canım

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
Alsın oğlunu başına çalsın şiddet uyguluyor derken canım
Bı gun once kızımı kayynyma bıraktım okulı kaynımın evının karsısında oldugı ıcın evın kucuk kelınıne sabah erkan kalkyo okula gonderermısın dıe saher dasına cıktım gece baba anne uycam sabah erkan kalkıcam dese uymıcan benım ayaklarıma masaj yapıcaksın annene benzedıgın ıcın senı sevmıyorum gıt evınde uy neden geldın dıye bagyrmys kufur etmıs

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bı gun once kızımı kayynyma bıraktım okulı kaynımın evının karsısında oldugı ıcın evın kucuk kelınıne sabah erkan kalkyo okula gonderermısın dıe saher dasına cıktım gece baba anne uycam sabah erkan kalkıcam dese uymıcan benım ayaklarıma masaj yapıcaksın annene benzedıgın ıcın senı sevmıyorum gıt evınde uy neden geldın dıye bagyrmys kufur etmıs
Kocan ne diyor bu duruma

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Alsın oglunun ayagını kendine tövbe yarabbim o çocuktan ne istiyor kurban olsun o çocuga ev ayrı bark ayrı terbiyesiz kadın

Songülilkin

Kayıtlı Üye
rank
Nedir bu kaynana davası ya arkadaşım da aynı şeyleri yaşıyor kaynanası tarafından. Ben sizin yerinizde olsam ne olursa olsun çocuğumu o eve bırakmam Allah ıslah etsin gücü küçücük çocuğa mı yetiyor cahil kadın. Sözlü şiddet çocuğa daha çok zarar verir. Ben çocuklarıma kimseye laf ettirmem edenin de ağzının payını veririm. Ben sizin yerinizde olsam o eşi boşarim çocuğumu alırım nafakamida alır rahatıma bakarım o çocuğun piskolojisi herşeyden önemli.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah size yardım etsin inşallah çok zor bir durum. Eşinizinde size destek olması gerekirken annesine merak sarmış Allah ıslah etsin o kadını.

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Ay böyle saçma bir şey mi olur nedir bu Kaynanalar ya onlarda kaynanası dan çekmiş diye aynı şeyi gelinlere de yaşatıyorlar ben senin yerinde olsam bu ağırlığımi koyarım ortaya esinlede konuş bu konuyu yani mesafeni köy araya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar