Kayyn anne sorunı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Murat. Cennet. Dowut. tarafından oluşturulan Kayyn anne sorunı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,419 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayyn anne sorunı
Konbuyu başlatan Murat. Cennet. Dowut.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yıldız hande

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar cok yorgunım benım kayyn annem cok kıskanc oglunı benden kıskanır. Evlendıgımıze nerdeyse 11 senemız dolucak bı turlı kıskanclıgını bırakmadı hatda kızım bana benzedıgı ıcın sozde sıtdet uygulayor napmam gerekyor 😢😢
Siddet konusuna onem ver oyle birsey varsa ben olsam ortaligi ayaga kaldiririm . Kiskancliga gelincede benim kaynanamda oyle eşime karsi yapiş yapiş biç biç . Kaynanama inat kayinpederimle cok iyiyim sohbet muhabbet caylar kahveler 🤣🤣🤣 kaynana kiskancligindan kuduruyo kocasina ogluna nereye kostrcagini bilmiyor 🤣🤣 onundekine bakmayi tercih edip eşimi saliyor 🤣🤣 hergun esimi on kere arar bnde kayinpederimi ararim bebegi gosteririm goruntulude mesaj atarim falan 🤣🤣🤣 kaynana gorunce sinir olsun diye sende bu sekilde ilerleye bilirsin 😬🤭

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Siddet konusuna onem ver oyle birsey varsa ben olsam ortaligi ayaga kaldiririm . Kiskancliga gelincede benim kaynanamda oyle eşime karsi yapiş yapiş biç biç . Kaynanama inat kayinpederimle cok iyiyim sohbet muhabbet caylar kahveler 🤣🤣🤣 kaynana kiskancligindan kuduruyo kocasina ogluna nereye kostrcagini bilmiyor 🤣🤣 onundekine bakmayi tercih edip eşimi saliyor 🤣🤣 hergun esimi on kere arar bnde kayinpederimi ararim bebegi gosteririm goruntulude mesaj atarim falan 🤣🤣🤣 kaynana gorunce sinir olsun diye sende bu sekilde ilerleye bilirsin 😬🤭
Aay kız sen çok akıllısin valla iyi taktik 🙈🙈

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar cok yorgunım benım kayyn annem cok kıskanc oglunı benden kıskanır. Evlendıgımıze nerdeyse 11 senemız dolucak bı turlı kıskanclıgını bırakmadı hatda kızım bana benzedıgı ıcın sozde sıtdet uygulayor napmam gerekyor 😢😢
Ewlat poku yiyen ana ewlendirmesin sandıqa bassn kıtlıkta hayrını qörsün pislik insanlar hiç tahammülüm kalmadı kaynanalara. Kızında wersn aqznin payını otursun yerine kaynanan. Benim kaynanam kucaqina çekmeye çalışıyor seninki oteliyor hey Allahm 🤦‍♀️

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Allah hidayet versin bu kadına bi gram akıl olmazsa insanda nelere dönüşebiliyor görüyoruz allah yardımcın olsun cnm eşininse gozu açılsın da gerçekleri görsün tez zamanda yollama çocuğunu ezdirme öyle babanne olmaz olsun

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bı gun once kızımı kayynyma bıraktım okulı kaynımın evının karsısında oldugı ıcın evın kucuk kelınıne sabah erkan kalkyo okula gonderermısın dıe saher dasına cıktım gece baba anne uycam sabah erkan kalkıcam dese uymıcan benım ayaklarıma masaj yapıcaksın annene benzedıgın ıcın senı sevmıyorum gıt evınde uy neden geldın dıye bagyrmys kufur etmıs
Gönderme kimseye emanet etme evlatlarını fazla gidip gelme oğulları da evlenmeden kıymetsiz evlenince badem gözlü kiymetli bak canim fazla değer verince kendilerini bı bok zannediyorlar mesafeli ol ararlarsa duymadım temizlik yapıyordum de yavaş yavaş mesafe koy annesine kurban olsun çocuğa söylediği lafa bak 🐍 yilan

Yıldız hande

Kayıtlı Üye
rank
Nedir bu kaynana davası ya arkadaşım da aynı şeyleri yaşıyor kaynanası tarafından. Ben sizin yerinizde olsam ne olursa olsun çocuğumu o eve bırakmam Allah ıslah etsin gücü küçücük çocuğa mı yetiyor cahil kadın. Sözlü şiddet çocuğa daha çok zarar verir. Ben çocuklarıma kimseye laf ettirmem edenin de ağzının payını veririm. Ben sizin yerinizde olsam o eşi boşarim çocuğumu alırım nafakamida alır rahatıma bakarım o çocuğun piskolojisi herşeyden önemli.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah size yardım etsin inşallah çok zor bir durum. Eşinizinde size destek olması gerekirken annesine merak sarmış Allah ıslah etsin o kadını.
Aminn hakkaten de çocukların piskolojisi çok çabuk bozuluyo ben de ezdirmem çocuğumu benim kaynanam da ne kadar kötü olursa olsun çocuğumu ezmez

Tüm sayfalar yüklendi.