Kayynlarim beni sinir hastasy edicek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Murat.Cennet.Dawud tarafından oluşturulan Kayynlarim beni sinir hastasy edicek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,338 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayynlarim beni sinir hastasy edicek
Konbuyu başlatan Murat.Cennet.Dawud
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Sybm

Guest
rank
Gece cok fena kayynlarim eltim ile kavga etdim eltim ile kayynim cocuklarimi dovmus cimciklemis kayyn anneme babama soylesem iftira atma diyor eltimde bisi yapmadim diyor sinirden olucem hepsi ile orda kavga edyorum kocam sut dokmus kedi gibi sesi bile cikmiyor.eve geldim kocamla kavga etdim ben cocuklarim elalim dovsun kirsin die dogurmadim die kardesin karisida senin agzina sicti dedim valla cok fena kocasyny bile doven kari hala kocasinin yuzunde karisinin 3 tirnak izi var
Üzüldüm ya Allahım sabır sana versin onlarda akıl fikir versin ne diyelim

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gece cok fena kayynlarim eltim ile kavga etdim eltim ile kayynim cocuklarimi dovmus cimciklemis kayyn anneme babama soylesem iftira atma diyor eltimde bisi yapmadim diyor sinirden olucem hepsi ile orda kavga edyorum kocam sut dokmus kedi gibi sesi bile cikmiyor.eve geldim kocamla kavga etdim ben cocuklarim elalim dovsun kirsin die dogurmadim die kardesin karisida senin agzina sicti dedim valla cok fena kocasyny bile doven kari hala kocasinin yuzunde karisinin 3 tirnak izi var
Sen kim köpek benim çocuğuma el kaldırıyon hayırdır deseydin

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Allah onların belasını versin ya bu nasıl bişey Bi çocuğu dünyaya getirene kadar şekilden şekile giriyo anneler ama milletin yaptığına bak😡benim eltimde oğlumu doğum gününde kolunu sıkarak vı sırtına sert Bi şekilde vurdu bende dedim abla normal Bi gün dövsen tepkimi yine koyarım ama dedim doğum gününde ne oluyor sana yaramazlık yapıyorsa banadır benim evim sana ne oluyor dedim ben bile ona bakmaya kıyamazken senin onu dm men hiç hoşuma gitmedi dedim Allah böyle insanları ıslah etsin

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bırakma cnm her türlü kötülük beklenir yanından ayırma eziyeti çekip ortaya getiren sensin yazık günah elleri nasıl tutmuş o meleklere

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar