Kedi tirmaladi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa. tarafından oluşturulan Kedi tirmaladi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 378 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kedi tirmaladi
Konbuyu başlatan Nisa.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar demin kızımı sokağa çıkardım sokak kendisine ellerken kedi tirmaladi acaba bi hastaneye gotursemmi eli ignenin ucu kadar kanadi
Bizim çok kedimiz var bahçede kesince batikon ya da kolonya sürüyoruz ama eğer tanımadık kediyse ve hastaneye gidersen kuduz aşısı yapılıyor o da bir kaç günde bir tekrar tekrar vurdurmak gerekiyor

Nisa.

Kayıtlı Üye
rank
Parmağında baktim çizgi yoksa ama insanın ucu kadar kanadigini gördüm bide elini ağzına götürdü evde değildik o anda bi komşunun evinde suya tuttumya sokak kedisiydi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İgnenin ucu kadar kan cikti

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Parmağında baktim çizgi yoksa ama insanın ucu kadar kanadigini gördüm bide elini ağzına götürdü evde değildik o anda bi komşunun evinde suya tuttumya sokak kedisiydi

Tedbir acmacli götürebilirsin canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar demin kızımı sokağa çıkardım sokak kendisine ellerken kedi tirmaladi acaba bi hastaneye gotursemmi eli ignenin ucu kadar kanadi
Her ihtimale karşı hastaneye götğr canım sokak kedisinde be olacağı belli olmaz kuduz aşısı bs yaparlar

Tüm sayfalar yüklendi.