Sorum var Kendimi kötü hiss ediyom 🥲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sarı kızım🐇💛 tarafından oluşturulan Kendimi kötü hiss ediyom 🥲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 942 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kendimi kötü hiss ediyom 🥲
Konbuyu başlatan sarı kızım🐇💛
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

deneyimlianne

Kayıtlı Üye
rank
😂🤭 kız kocayı bulmayoz ki
Düzdü ama dediyim kimi kişini evde tapmaq olmur😂 bu halımla güldürdüz məni
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dikişler açılma olmuyomu? Tehlikeli deyilmi?

😂🤭 kız kocayı bulmayoz ki
Düzdü ama dediyim kimi kişini evde tapmaq olmur😂 bu halımla güldürdüz məni

Dikişler açılma olmuyomu? Tehlikeli deyilmi?
Hayır tabiki de dikişlerde herhangi bir açılma söz konusu değil.Tekrar hamile kalabiliyorsun.Herhangi bi tehlike yaşamadım hem ben hem doğurduğum bebeğim hem de karnımdaki bebeğim sağlıklıydık çok şükür

sarı kızım🐇💛

Kayıtlı Üye
rank
Hayır tabiki de dikişlerde herhangi bir açılma söz konusu değil.Tekrar hamile kalabiliyorsun.Herhangi bi tehlike yaşamadım hem ben hem doğurduğum bebeğim hem de karnımdaki bebeğim sağlıklıydık çok şükür
Maşallah sübhenAllah iyi bende istiyorum zaten Allah verecekse versin çok istiyoruz zaten ama doktorum dikişlerin iyileşmemiş dediyi için korunuyoz

Mənim evdə qurudulmuş varidi yeməklər üçün o günü ağrıyanda onu atıb içtim😂 dedim bəlkə olar
Hə qurumuş nanə qız ağlım gedip mənim, gedim kuxnaya demleyim mende

İnanın ki men bir uşaqla beləyəmsə 3 uşaqlı 2 uşaqlı olan analar necə vəziyyətdədilər Allah özü köməg olsun Analara mende onların içinde🤲

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah sübhenAllah iyi bende istiyorum zaten Allah verecekse versin çok istiyoruz zaten ama doktorum dikişlerin iyileşmemiş dediyi için korunuyoz

İnanın ki men bir uşaqla beləyəmsə 3 uşaqlı 2 uşaqlı olan analar necə vəziyyətdədilər Allah özü köməg olsun Analara mende onların içinde🤲
Hə can qurudulmuşu olsun nolasıdı varsa dəmlə iç bəlkə xeyir eliyə

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Midem bulanıyo neden ola bilir ki? Ben hayatımda hamilelikde midem bulanmışdı ilk defa buda ikinci defa başıma geliyo emziren annelerde olurmu öyle bişey?😧
Midem bulanıyo neden ola bilir ki? Ben hayatımda hamilelikde midem bulanmışdı ilk defa buda ikinci defa başıma geliyo emziren annelerde olurmu öyle bişey?😧
Basin ağriyor beke teziqin var nede bebiş 😳🤨

Abbaszade Hecer

Kayıtlı Üye
rank

2 var 3 uncu gelecek delixanaliq olmuwam 3 u dogdum deqiq gedecem

Niye olmasın ki korunmuyorsabiz olabilir
Kocisi bula bilmirsen deyedi mede bulantisi yanina gelsin ananinda hamin kecirdecek narahat olma

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.